10 atklātas patiesības par attiecībām, ko nevajadzētu aizmirst

Advertisement
Advertisement

`Ja, kāds nevēlas ar jums būt kopā, lai ko arī jūs nedarītu, nekas neizmainīs viņa lēmumu. Nelūdziet viņam palikt. Neapgrūtiniet dzīvi jums abiem. Un pietiek sevi mocīt ar to.` 

 

Katrs nejaušas tikšanās laikā ir piedzīvojis simpātijas dzirksteli pret noteiktu cilvēku. Viss attīstās vienādi - iepazīšanās, randiņš, un mīlestība jau klauvē pie durvīm. Tas viss var notikt vienā dienā.

 

Sākumā viss ir ideāli. Visu laiku jūs runājat viens ar otru, nevarat atlaist rokas, bet katra diena dāvā jaunus iespaidus un košas perspektīvas. Bet paiet gads un visas emocijas un sajūtas kaut kur pazūd. Pati galvenā problēma - jūs nezināt, kāpēc tā notiek. 

 

Realitāte atnāk un jūs sākat saprast, ka nebijāt tai gatavi. Lūk kāpēc ir svarīgi sekot pāris likumiem pirms atdodaties visām jūtām. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Visam ir iemesls

Katru dienu mūsu dzīvē parādās jauni un dažādi cilvēki. Un ticiet, tas nav nejauši. Katrs cilvēks nes sev līdz unikālu pieredzi, kura iespaidos arī mūsu dzīvi. Daži no viņiem var nest vērtīgu mācību, citi atklās ko svarīgu, bet tikai nedaudzi var padarīt jūs laimīgus ar savu klātbūtni.

Tāpēc, skatieties uz jūsu attiecībām, ka noteiktu iespēju paša realizācijai, iespēju kļūt pieredzējušākiem vai vienkārši realizēt savas vēlmes.

2. Attiecaties pret cilvēkiem, tā kā vēlies, lai attiecās pret tevi

Daži cilvēki, kā likums koncentrējas uz savām vēlmēm, ka aizmirst par apkārtējiem, kuri arī var gaidīt kaut ko no jums. Ja jūs visu laiku žēlosieties, bļausiet, apvainosiet savu partneri it visā, ko viņš nespēj jums dot, tad nav vajadzības gaidīt ikdienas atzīšanos mīlestībā un maigas jūtas. Tuvinieki - arī ir cilvēki. Viņiem arī ir vajadzīga mīlestība un uzmanība.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017