10 atklātas patiesības par attiecībām, ko nevajadzētu aizmirst

Advertisement
Advertisement

`Ja, kāds nevēlas ar jums būt kopā, lai ko arī jūs nedarītu, nekas neizmainīs viņa lēmumu. Nelūdziet viņam palikt. Neapgrūtiniet dzīvi jums abiem. Un pietiek sevi mocīt ar to.` 

 

Katrs nejaušas tikšanās laikā ir piedzīvojis simpātijas dzirksteli pret noteiktu cilvēku. Viss attīstās vienādi - iepazīšanās, randiņš, un mīlestība jau klauvē pie durvīm. Tas viss var notikt vienā dienā.

 

Sākumā viss ir ideāli. Visu laiku jūs runājat viens ar otru, nevarat atlaist rokas, bet katra diena dāvā jaunus iespaidus un košas perspektīvas. Bet paiet gads un visas emocijas un sajūtas kaut kur pazūd. Pati galvenā problēma - jūs nezināt, kāpēc tā notiek. 

 

Realitāte atnāk un jūs sākat saprast, ka nebijāt tai gatavi. Lūk kāpēc ir svarīgi sekot pāris likumiem pirms atdodaties visām jūtām. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Visam ir iemesls

Katru dienu mūsu dzīvē parādās jauni un dažādi cilvēki. Un ticiet, tas nav nejauši. Katrs cilvēks nes sev līdz unikālu pieredzi, kura iespaidos arī mūsu dzīvi. Daži no viņiem var nest vērtīgu mācību, citi atklās ko svarīgu, bet tikai nedaudzi var padarīt jūs laimīgus ar savu klātbūtni.

Tāpēc, skatieties uz jūsu attiecībām, ka noteiktu iespēju paša realizācijai, iespēju kļūt pieredzējušākiem vai vienkārši realizēt savas vēlmes.

2. Attiecaties pret cilvēkiem, tā kā vēlies, lai attiecās pret tevi

Daži cilvēki, kā likums koncentrējas uz savām vēlmēm, ka aizmirst par apkārtējiem, kuri arī var gaidīt kaut ko no jums. Ja jūs visu laiku žēlosieties, bļausiet, apvainosiet savu partneri it visā, ko viņš nespēj jums dot, tad nav vajadzības gaidīt ikdienas atzīšanos mīlestībā un maigas jūtas. Tuvinieki - arī ir cilvēki. Viņiem arī ir vajadzīga mīlestība un uzmanība.
Foto: sunny7.ua
3. Neliekat sev kādu turēt jūsu dzīvē

Dažreiz gadās, ka patiesība skatās jums tieši acīs, bet jūs nevarat vai negribat to pieņemt. Jūsu attiecības sen jau ir mirušas. Jūsu partneris neatbild jums ar to pašu, kā agrāk. Tā ir redzama pazīme tam, ka tuvs jums cilvēks, vēlas aiziet. Jūsu nevēlēšanās laist vaļā tikai viņu tur. Jūs turpināt cerēt un lūgties, ka viss atkal būs kā agrāk. Jūs ignorējat visas zīmes, bet cik ilgi tas turpināsies?

Ja kāds vēlas būt ar jums, nekas no tā, ko jūs sakāt vai darāt nenoturēs partneri blakus. Pietiek prasīt un cerēt. Pietiek lūgties, lai viņš paliek. Tas tikai apgrūtina jums abiem dzīvi. Palaidiet vaļā situāciju un dzīvojiet tālāk.

4. Cilvēki mainās un jūs nevarat vainot viņus tajā

Cilvēku jūtas, domas un pat pati personība ar laiku mainās. Tas dabīgi notiek ar katru. Gadās, ka šīs izmaiņas tik stipri maina raksturu, ka jūs vairāk neredzat partnerī to pašu tuvo cilvēku. Tas var notikt arī ar jums. Intereses vairāk nav tās. Joki vairāk neliekas tik smieklīgi jūs varat turpināt dzīvot pagātnē, mierinot sevi ar patīkamiem momentiem, bet dziļi sirdī kļūst skaidrs, ka vairāk nav tas. Nav jēgas nevienu vainot, ir tikai jāsaprot, ka tā gadās un jūsu ceļi šķirās.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!
0 0 09:00 07.06Aiga
Pilnīgas muļķības, un tāds laiks 22.00, laikam, neeksistē :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017