10 lietas, kuras vīrieši slepeni dievina savās sievās

Advertisement
Foto: uarp.org
Advertisement

No malas bieži vien var likties, ka daudzi vīrieši izturas pret savām sievām pārāk prasīgi, jeb arī vienkārši neņem nopietni. Kad mums jautā jautājumus, mēs vienmēr esam gatavi atzīt, ka mēs ne tikai mīlam savas sievas, bet varam arī nosaukt iemeslus kāpēc mēs viņas mīlam. 

 

Mūsu sievietes palīdz mums ne tikai mazās, bet arī lielās lietās. Iedomājieties, ka mēs viņas slavētu no rīta līdz vakaram, tā būtu par maz tāpat. Jā bieži vien mēs vīri nesakām bieži komplimentus, neizrādam lielu uzmanību un rūpes, bet ziniet - dziļi sirdī lielākā daļa vīriešu mīl savās sievās noteiktas rakstura īpašības - kaut arī neesam gatavi atzīt to apkārtējai pasaulei. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: uarp.org
1. Sievas nedomā, bet dara

Mūsu sievas nav pieradušas ilgi domāt vai ir vērts kaut ko darīt. Kad viņas redz, ka no viņām ir vajadzīgas kādas darbības, viņas vienkārši ņem un dara to.
Foto: creu.ru
2. Sievas vienmēr atceras to, par ko mēs aizmirstam

Neskatoties uz visiem jokiem par `sieviešu atmiņu`, kā likums, tieši vīrieši aizmirst kaut ko. Mūsu sievām ir brīnišķīga atmiņa, šim fenomenam ir gan labā, gan sliktā puse. Viņas ir spējīgas atcerēties visas kļūdas un grēkus, kuras vīrieši jebkad ir pieļāvuši. Par laimi, lielākoties gadījumu viņas skatās uz tiem caur pirkstiem, vai arī piedot saviem vīriem visas tās muļķības.
3. Mūsu sievas kļūst par ideālām mātēm

Jā - jā, mūsu sievas ar bērniem - nav svarīgi cik to ir daudz - vienkārši ir brīnišķīgas. Ne velti zinātniskie pētījumi liecina, ka bērnu izglītības līmenis lielākoties ir atkarīgs no viņu mātes. Lieta nav tajā, ka viņas palīdz bērniem ar mācībām un mājasdarbiem. Viņas saviem bērniem ir tas ideālas, kuram būtu vērts līdzināties.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017