10 pasaules noslēpumainākie cilvēki

Advertisement
Advertisement

Viņi atnāca bez vārda, atstāja neaizmirstamas pēdas pasaules vēsturē un aizgāja. Mēs piedāvājam jums iepazīt cilvēkus, kuri pārsteidza apkārtējos un beigu beigās pazuda kaut kur. Viņu personības tā arī netika identificētas un tas padarīja viņus par noslēpumainākajiem cilvēkiem uz planētas.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Noslēpumainais terorists

1971. gada 24. novembrī, cilvēks, kuru sauca par Denu Kūperu, aizdzina Boeing727 lidmašīnu, draudot ar bumbu, kura it kā atradās viņa portfelī. Noslēpumainais cilvēks pieprasīja 200000 dolāru un četrus izpletņus. Viņa prasību izpildīja. Nakts vidū viņš izlēca no lidmašīnas ar izpletni. Viņu tā vairs arī neatrada.
Noslēpumainā sieviete

1963. gadā, Džona F. Kenedija slepkavības dienā, kad notika ASV eskorta līdera gājiens. Pēc liecinieku vārdiem, kā arī ņemot vērā filmas, kas iemūžināja noslēpumaino sievieti lakatiņā, viņa nofilmēja slepkavību uz savu kameru. Pēc filmēšanas sieviete ieplūda pūlī un pazuda. Neviens nekad neuzzināja šīs dāmas personību. Uz publiskajiem FIB pieprasījumiem atsaukties, viņa pat neatsaucās. Visos video un filmu kadros, sieviete it kā griezās prom, jeb slēpa savu seju no kamerām. Kas viņa bija un kāpēc viņa nedeva par sevi zināt paliek liels noslēpums.
Noslēpumainais pasažieris

1954. gadā starptautiskā Tokio lidostā atradās kāds noslēpumains pasažieris. Pase viņam bija diezgan parasta, bet valsts, no kurienes viņš ieradās bija norādīta kā Taurus. Kad drošības dienesta darbinieks palūdza norādīt viņa valsti kartē, viņš parādīja Andoru. Viņš teica, ka viņa dzimtā valsts tiešām saucas Taurus un šī valsts eksistē jau 1000 gadu, bet par Andoru viņš nekad agrāk nav dzirdējis. Lidostas darbinieki savukārt nekad nebija dzirdējuši par valsti Taurus. Viņa pase, vadītāja apliecība un čeku grāmatiņas apliecināja pasažiera vārdus. Tad dīvaino cilvēku aizsūtīja uz netālo viesnīcu un atstāja divus migrācijas dienesta pārstāvjus pieskatīt viņu. Nākamajā rītā šis cilvēks noslēpumaini pazuda, bez pēdām un neviens nekad viņu vairāk neredzēja.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017