10 variantu kā NE vajag ģērbties stilīgai un gaumīgai sievietei!

Advertisement
Advertisement

Prasme apvienot neapvienojamo ir īpašs talants, kurš katram nav dots. Sieviete var pati uzskatīt, ka ģērbjas gana stilīgi un ar savu īpašu odziņu, pat nenojaušot, ka no malas izskatās neveikli...


Mūsu komanda pateiks, kādus apģērbus nevajadzētu savienot (lai arī tie ir jau kļuvuši jau par ierastiem), lai tēls vienmēr izskatītos elegants un gaumīgs.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Kā pareizi izvēlēties apģērbu

1. Taisna piegriezuma svārki līdz celim un zābaki līdz celim. Šāds savienojums pat tievām un slaidām meitenēm dod apjomu, ko lai saka par dāmu ar daudz apaļākām formām. Tādēļ, ja tu vēlies radīt vieglu un elegantu tēlu, atsakies no šīs kombinācijas.
2. Ādas jaka, bikses, zābaki. Izskatās stilīgi! Bet, ja tu neesi baikera sirdsdraudzene, atstāj šo tēlu tematiskiem vakariem.
3. Berete un sportiska jaka. Šis ir bieži sastopams savienojums, lai gan tas izsauc neizpratni... Šie ir divi neapvienojami stili. Kāpēc gan, lai bereti neuzvilktu pie mēteļa, bet sporta jakai atrastu kādu piemērotāku cepuri?
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017