11 lietas, kuras zina tikai tās, kuras ir, bijušas mammas pusaudžu gados

Advertisement
Advertisement

Man bija 16 gadu, kad es uzzināju, ka esmu stāvoklī ar savu pirmo meitu, raksta blogere Džo Mildtone.


Tas var izskanēt nedaudz naivi, bet es vienmēr domāju par grūtniecību, kā par kaut ko tādu, kas var notikt ar citiem cilvēkiem, tādēļ, kad tas notika ar mani, es biju patiešām šokēta.


Turklāt es esmu pārliecināta, ka tas bija šoks visiem, kuri mani pazina.


Skolā es biju apaļa teicamniece, es piedalījos sacensībās, man bija labākās sekmes gadā, esmu pilnīgi pārliecināta, ka neviens mans klasesbiedrs pat nenojauta, ka man ir puisis, nemaz nerunājot, ka es ar kādu varētu gulēt.


Tādēļ, mācieties no manām kļūdām, mūžīgie klusētāji.


Pusaudžu grūtniecība tiek ļoti negatīvi atspoguļota presē, bet man tā viennozīmīgi nebija dzīves traģēdija, lai kā citiem negribētos, lai jūs tam noticētu.


Es nesaku, ka tas ir viegli, un es nespētu ar visu tikt galā viena, bez draugiem un ģimenes, bet vismaz manā gadījumā, bija arī daudz labu lietu.


Lūk, 11 mīti (un patiesības) par to, kā ir būt mammai pusaudžu gados, kurus es uzzināju jau no savas personiskās pieredzes.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Mīts: Tas ir patiešām grūti

Patiesībā tas nav tā.

Iznēsāt un dzemdēt bērnu, tas ir nogurdinoši jebkurā vecumā, bet, ja es tagad, kad man ir 38 gadi, par to domāju, tad man tas patiešām šķiet šausmas.

17 gadu vecumā man bija daudz vairāk enerģijas un pacietības, es daudz vieglāk varēju tikt galā ar visu daudz vienkāršāk un mazāk gulēt.

2. Patiesība: Jūs nezināt, ko darīt

Bet patiesībā, ja godīgi, kurš zina?

Gadījumā, ja to nezinājāt, mazuļi nedzimst ar instrukciju.

3. Mīts: Tas, ka jūs nezināt ko darīt, tas ir slikti

Jūs mācāties, kā jebkurš no jauniem vecākiem.

Savos 17 gados, es bija daudz mierīgāka, kā tagad, šķita, es visu darīju neapstājoties.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017