11 pazīmes, ka jūs esat ar pareizo cilvēku, pat tad, ja jums viss ir grūti

Advertisement
Advertisement

Tikai tāpēc, ka jums ir viss grūti, nenozīmē, ka jūs esat ar nepareizo cilvēku. Ja jums ir abpusējā cieņa un daži citi svarīgi raksturojumi, tad jums ir pilnīgi normāla situācija, jo ideālu attiecību nemēdz būt. 

 

Ja jūs saskaraties ar grūtībām, bet jums ir tālāk minētās pazīmes, - bez panikas - viss atrisināsies.

Raksta turpinājums
1. Jūs zināt, kā palīdzēt viens otram nomierināties

Varbūt, jums vajag pārvērst visu jokā. Vai vienkārši paklusēt un paskatīties filmu. Varbūt apskaut un pakutināt viens otru? Tādi momenti satuvina pārus un māca nepieņemt problēmas tuvu pie sirds.

2. Jūs esat viena otra prioritāte

Ja jūsu partneris jūs uzskata par savu dzīves prioritāti, tā ir laba pazīme, ka jums vajadzētu palikt kopā.

3. Jūs cienāt viens otru

Cieņa palīdzēs izdzīvot attiecībām, pat tad ja ir problēmas ar jūtām.
4. Jūs abi esat gatavi pielikt pūliņus

Momentā, kad jūsu partneris pārstāj censties jūsu attiecību dēļ, jūs sapratīsiet, ka viņam ir laiks aiziet.. Kamēr viņš ir gatavs strādāt - jums arī nevajadzētu nolaist rokas. Tas nozīmē, ka jūs vēl joprojām redzat savu nākotni kopā, pat tad, ja tā ir aizmiglota.

5. Jūs uzticaties viens otram un jūtaties droši attiecībās

Uzticība viens no stipru attiecību pamatiem. To ir viegli sabojāt, bet ja jūs uzticaties viens otram, tad tas ir tā vērts.
6. Jūs vienmēr esat gatavi uzklausīts viens otru un atbalstīt

Ja jūsu partneris jautā, kā jūs jūtaties un uzklausa jūsu problēmas, tā ir laba pazīme, ka jūs neesat viņam vienaldzīga un ka viņš vēl jums tikai to labāki.

7. Jūs strīdaties godīgi un konstruktīvi

Jūs meklējat problēmu risinājumus, nevis noskaņojaties tam, kā stiprāk aizvainot viens otru. Strīdi nav izbēgami, bet ja jūs protat no tiem iziet tīrs, nevis aplietam ar mēsliem, jūsu attiecības spēs izturēt daudz.

8. Jūs varat parunāt par visu

Atvērta un godīga komunikācija - veselīgu attiecību atslēga. Cieniet cilvēkus, kuri izrunā problēmu, lai cik sāpīga tā nebūtu.
9. Jūs abi paliekat par optimistiem, neskatoties uz grūtībām

Dzīve nežēlo nevienu, tāpēc optimistiska nostāja palīdzēs saglabāt attiecības. Tas arī noslēdzas tajā, lai būtu atvērtam pret jaunām iespējām.

10. Lielākā jūsu problēma nav attiecībās

Problēmas ar radiniekiem, finansēm, darbu - viss tas iespaido attiecības un noved pie strīdiem, bet tas nav saistīts ar to,
vai jums būt kopā vai nē.

11. Jūs pavadiet laiku atsevišķi

Labas attiecības sastāv no cilvēkiem, kuri prot pavadīt laiku atsevišķi. Ja jūs dodat viens otram personīgo brīvību, tā ir veiksmes atslēga jūsu attiecībām.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:13 19.05Viktors
Welos atrast otru pusiti
0 0 19:06 29.04Taa sanaaca
Jaa,cukura daudzums nav uzrakstiits.
1 0 15:48 20.04Lāsma
Darbs? tas ko tu tur raksti ir sviests . Ej uz mājām strāda , un pasaki savam darba kolēģim , ka tu vēlies strādāt ar jūsu attiecībām , apskatīsies ko viņš tev pateiks , nu es viņa vieta tevi nahuj pasūtītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017