11 valstis, kurās piedzimt par sievietei ir visai baisi

Advertisement
Advertisement

Mūsdienās dzimumu nevienlīdzība mums liekas, ka pastāv tikai vēsturiskās grāmatās. Pēc ilgas cīņas par tiesībām un brīvību mēs panācām sieviešu un vīriešu vienlīdzību visās sfērās (vismaz, juridiski). Protams, noteiktus stereotipus pārvarēt ir grūti, bet tā vai citādi daiļā dzimuma pārstāves tagad domā par pašrealizāciju, savām vēlmēm un vajadzībām, un apzinās sevi kā personības, bet nevis kā beztiesīgu pielikumu vīrietim. Tomēr, par nožēlu, arī mūsdienās, XXI gadsimtā, tā nav visā pasaulē. Tas, kas mums liekas kā briesmīga pagātne, dažās valstīs ir briesmīga īstenība. Kur vēl pazemošana un beztiesība ir norma.

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Irāka

Ar sieviešu tiesībām šajā valstī vienmēr bija problēmas, bet tagad, ar tā saucamās Islāma valsts attīstību, situācija ir vienkārši katastrofiska. Vājā dzimuma pārstāves te tiek uzskatītas kā būtnes, kas pilda vīriešu seksuālo un citu vajadzību apmierināšanas funkcijas, bet normāla prakse saistībā ar minēto ir – intīmais džihads - sievietēm ir pienākums sniegt seksuālus pakalpojumus kaujiniekiem, līdz kamēr tiem neapnīk. Atteikuma gadījumā- nāves sods.
Saūda Arābija

Visiem zināms, ka te sieviešu tiesības ir ļoti ierobežotas, pareizāk sakot, to vispār nav. Visstingrākie aizliegumi attiecas, protams, komunicēšanā ar vīriešiem - viss ir sakārtots tā, lai sievietei nebūtu iespējas satikt pretējā dzimuma pārstāvi. Situācijas absurds noved līdz tam, ka sievietēm ir aizliegt vadīt automašīnu, lai nerastos situācija, kad viņa varētu kontaktēties ar vīrieti. Vēl jo vairāk, ja sieviete tiks izvarota, vaina gulsies uz sievieti.
Pakistāna

Te neeksistē neviens likums, kas aizsargātu sieviešu tiesības. Praktiski 90 procentu sieviešu cieš no vardarbības ģimenē. Vēl jo vairāk, Pakistānā ir normāla prakse sodīt sievieti par vīrieša grēkiem- viņu var izvarot, piekaut un darīt ar viņu, kas ienāk prātā, pat nogalināt.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 07:12 20.02Mārtins
meitenes ir tādas kuras izmanto puišus
0 0 20:01 18.02x
idiots
0 0 20:13 09.02...
Cerams ka nebus tikai tads oats liktenis

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017