12 lielisku veidu, kā tikt vaļā no strijām jau tagad!

Advertisement
Advertisement

Strijas parasti iezīmē rētas uz mūsu ķermeņa ādas. Kad ķermenis aug ātrāk, nekā tas ir nepieciešams, uz ādas var parādīties rētas, kuras atšķiras ādas krāsas par vairākiem toņiem.


Strijas parādās, ja ir ķermeņa svara pieaugums vai hormonālās izmaiņas, saistītas ar pubertāti, grūtniecību, vai nodarbībām trenažieru zālē. Gandrīz katrai sievietei ir rētas uz gurniem, vēdera vai krūtīm.


Bet nav jāsatraucas. Turpinājumā mēs uzskaitīsim vairākus variantus (no pārbaudītiem, līdz ne ļoti pārbaudītiem), kurus varēsiet izmēģināt, lai tiktu vaļā no strijām.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Izmantojiet mitrinošo krēmu uz augu bāzes

Losjonu un kvalitatīvu mitrinošu krēmu izmantošana paaugstina ādas elastību un saglabā tās mitrumu uz noteiktu laika periodu. Varat arī izveidot savu losjonu, izmantojot olīveļļu un aloju.
Izmantojiet Retinu – A

Retin – A veicina kolagēna izstrādāšanos, kurš dod dabīgu krāsu traumētam ādas laukumam. Bet jūs to varat izmantot tikai pēc receptes. Turklāt ierobežojat laika periodu, kurā atrodieties zem atklātas saules.
Izmantojiet glikolskābi

Glikoskābe ir nekaitīga. Tā notur ādas elastību uz ilgu laiku. Glikoskābi var izmantot kā vienu no losjona ingredientiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:57buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017