14 ideālas sievietes baušļi

Advertisement
Advertisement

Ideālas sievietes likumu un baušļu izlase, kuri palīdzēs jums veidot labas attiecības ar vīriešiem.

 

 

Avots

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Jūsu vīrietis - jūsu karalis.

Vienmēr atcerieties, ka vīrietim ir jābūt augstākajā vietā jūsu dzīvē. Viņš ir svarīgāks, nekā jūs pati, jūsu vecāki, jūsu intereses un pat bērni. Jūsu vīrietis ir pats svarīgākais cilvēks jūsu dzīvē. Atcerieties, ja jūs izturēsieties pret viņu, kā pret karali, viņš izturēsies pret jums kā pret karalieni.

2. Mostieties agri.

Vienmēr pamostieties no rīta agrāk nekā jūsu vīrietis, lai pagatavotu viņam veselīgas brokastis un nodrošinātu viņam labu dienas sākumu. Pat, ja viņam ir jāceļas agrāk nekā jums - jums obligāti ir jānodrošina viņam tas, lai brokastis jau gaidītu viņu virtuvē.

3. Nekad `nezāģējiet` viņu!

Aizmirstiet, par jebkādiem pārmetumiem savam vīrietim. Ja viņš vēlas iedzert pirms atgriešanās mājās, tas ir pēc viņa darbadienas. Ja viņš aizmirst iznest miskasti, iznesiet pati.

4. Palieciet mājās.

Kad jūsu vīrs atgriežas no darba pēc grūtas darbadienas, centieties būt mājās. Atcerieties, ja jums ir tik pat daudz darba - atgriezieties pēc iespējas ātrāk uz mājām.

5. Smaidiet.

Kad viņš atgriežas mājās, vienmēr sagaidiet viņu ar siltu, sirsnīgu smaidu. Gādājiet visu, lai viņš justos labi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:57buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017