14 ideālas sievietes baušļi

Advertisement
Advertisement

Ideālas sievietes likumu un baušļu izlase, kuri palīdzēs jums veidot labas attiecības ar vīriešiem.

 

 

Avots

 

 

Raksta turpinājums
1. Jūsu vīrietis - jūsu karalis.

Vienmēr atcerieties, ka vīrietim ir jābūt augstākajā vietā jūsu dzīvē. Viņš ir svarīgāks, nekā jūs pati, jūsu vecāki, jūsu intereses un pat bērni. Jūsu vīrietis ir pats svarīgākais cilvēks jūsu dzīvē. Atcerieties, ja jūs izturēsieties pret viņu, kā pret karali, viņš izturēsies pret jums kā pret karalieni.

2. Mostieties agri.

Vienmēr pamostieties no rīta agrāk nekā jūsu vīrietis, lai pagatavotu viņam veselīgas brokastis un nodrošinātu viņam labu dienas sākumu. Pat, ja viņam ir jāceļas agrāk nekā jums - jums obligāti ir jānodrošina viņam tas, lai brokastis jau gaidītu viņu virtuvē.

3. Nekad `nezāģējiet` viņu!

Aizmirstiet, par jebkādiem pārmetumiem savam vīrietim. Ja viņš vēlas iedzert pirms atgriešanās mājās, tas ir pēc viņa darbadienas. Ja viņš aizmirst iznest miskasti, iznesiet pati.

4. Palieciet mājās.

Kad jūsu vīrs atgriežas no darba pēc grūtas darbadienas, centieties būt mājās. Atcerieties, ja jums ir tik pat daudz darba - atgriezieties pēc iespējas ātrāk uz mājām.

5. Smaidiet.

Kad viņš atgriežas mājās, vienmēr sagaidiet viņu ar siltu, sirsnīgu smaidu. Gādājiet visu, lai viņš justos labi.
Foto: ytimg.com
6. Gatavojiet vakariņas.

Atrodoties mājās pagatavojiet savam vīrietim gardas vakariņas. Neaizmirstiet, ka viņš darbā var nogurt, tāpēc piedāvājiet viņam masāžu.

7. Ļaujiet viņam pavadīt laiku ar draugiem.

Nedusmojieties, ja jūsu vīrs vēlas iziet vakarā ar saviem draugiem uz futbola spēli. Pavadiet viņu ar smaidu un parādiet, ka jūs rūpējaties par viņu.

8. Lūdziet atļauju kad pērciet kaut ko.

Plānojot izmantot vīra grūti nopelnīto naudu, neaizmirstiet palūgt viņa atļauju, kad vēlaties nopirkt priekš sevis kaut ko.

9. Atstājiet izvēli, viņa ziņā.

Tikai jūsu vīrietis var izlemt, ko skatīties pa televizoru. Televizors - ir pilnībā viņa prerogatīva un tādā veidā, viņam pašam vajadzētu izvēlēties, kādu kanālu skatīties. Tas attiecas arī uz filmām kinoteātrī.

10. Esiet pakļauta.

Nekad nedariet to, ko viņš negribētu un nekad nežēlojieties. Ja jūsu vīrs nevēlas ar jums skatīties futbolu un vēlas iziet ar draugiem ārā iedzert, tad ievērojiet viņa noteikumus.
11. Esiet mežonīga gultā.

Ja jūsu vīrietis dievina seksuālu apakšveļu, tad vienmēr velciet to. Esiet kautrīga citu cilvēku kompānijā, bet kad vakarā izdziest gaisma, tad ir laiks mežonīgai dabai. Tikai viņš var padarīt jūs laimīgu, tad lai viņš zina, ka ir vienīgais cilvēks pasaulē priekš jums.

12. Ziniet vismaz kaut ko par sportu.

Ja jūs zināt pāris lietas par futbolu, tad tā ir laba tēma sarunai. Vienmēr ļaujiet viņam uzsākt sarunu.

13. Palieciet formā.

Viņam vajadzētu ar lielu lepnumu teikt, ka esat viņa draudzene, tāpēc sekojiet līdz savam izskatam un ģērbieties skaisti.

14. Glabājiet lietas tīrībā.

Nekad neatstājiet netīrumus savā mājā - mājai ir jābūt tīrai. Vīrietim nav jātērē laiks, meklējot tīras zeķes vai apakšveļu. Beidzot mazgāt, neaizmirstiet, pārbaudīt kreklus, vai tie ir izgludināti.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:13 19.05Viktors
Welos atrast otru pusiti
0 0 19:06 29.04Taa sanaaca
Jaa,cukura daudzums nav uzrakstiits.
1 0 15:48 20.04Lāsma
Darbs? tas ko tu tur raksti ir sviests . Ej uz mājām strāda , un pasaki savam darba kolēģim , ka tu vēlies strādāt ar jūsu attiecībām , apskatīsies ko viņš tev pateiks , nu es viņa vieta tevi nahuj pasūtītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017