14 neērtas patiesības, kuras ir jāpieņem, ja vēlaties dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

Advertisement
Foto: leffka.ru
Advertisement

1. Neveiksmes nav izbēgamas

 

Jums būs neveiksmes un ne vienu vien reizi, dažreiz viss būs tik slikti, ka jums gribēsies nolaist rokas. Bet tas ir vienīgais ceļš pretī veiksmei, jo lieta nav pat rezultātā, bet tajā, lai kristu un no jauna celtos un mēģinātu.

Raksta turpinājums - lapa #1
2. Jums nāksies vilties cilvēkos, kuriem uzticaties

Nekad negaidiet no citiem pārāk daudz, pat ne no tuvajiem. Atceraties, ka galvenais ilgstošu attiecību noslēpums ir kompromiss un vēlēšanās dot, neko nesaņemot pretī.
3. Iemīlēšanās vienmēr var radīt emocionālo ievainojumu

Mīlēt nozīmē uzticēties, ka cilvēks nesalauzīs jūsu sirdi, kaut arī nav nekādu garantiju, ka tas nenotiks. Bet nevajadzētu baidīties, jo mūsu sirdīm ir spēja atjaunoties.
4. Jums ir jāiemācās palaist vaļā

Atceraties, ka jūs nevarat likt cilvēkiem palikt un jūs satiksiet savā dzīvē daudz īslaicīgu cilvēku. Atceraties, ka cilvēkiem, kuriem ir jābūt jūsu dzīvē, viņi paliks.

Jums nav jāpiekrīt tam, kam tic citi un nav jādara tas, ko dara visi. Tam ir vajadzīga drosme - lai peldētu pret straumi, bet tas ir jūsu laimes dēļ.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017