16 baušļi mīlestībai pret vīrieti, kuri izmainīs pasauli

Advertisement
Foto: creu.ru
Advertisement

1. Izvēlies viņu. Izvēlies to, kura dvēsele skaidri sauc tavējo, kurš redz tevi, to kurš ir pietiekami drosmīgs, lai baidītos. 

 

2. Pieņem viņu tādu, kāds viņš ir. Pieņem viņa roku, ved to uzmanīgi pie savas sirds, kurš viņš spēs izjust tavu siltumu un atpūsties tajā. 

 

3. Sadedzini viņa smago kravu ar savu uguni. Paskaties viņa acīs, paskaties dziļi iekšā un ieraudzīsi, kas tur dus. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
4. Uzzini viņu. Paskaties viņa acīs un atrodi tur viņa tēvus un vectēvus. Paskaties uz viņu sāpēm un cīņām.

5. Izjūti viņu. Viņa dzimtas laiku un zini, kas tas ir, ka meklē tevī drošu slēptuvi. Ļauj viņam izkust tavā skatienā un zini, ka tev nevajag izrādīt savas dusmas.

6. Dāvā sievišķību. Ļauj viņa vīrišķībai spert soli pretī tev.
Foto: com.ua
7. Iesūc gudrību. Savās sev apkārt savas vecmāmiņas, pieņem sev viņu gudrību, klausies viņu mīkstajos čukstos, nomierini savas izbiedētās meitenes sirdi, pārliecini viņu atslābināties.

8. Neesi viltniece. Neizvelc viņa mazo puisīti ar viltībām, apmānu utt, tikai lai apmānītu to. Tā nav sievišķība, tā ir atriebība.

9. Esi māte priekš viņa. Nav svarīgi, vai sasildīja viņu māte vai nespēja, parādi viņam tagad īstu māti.
Foto: com.ua
10. Turi viņu, ved viņu. Nesodi viņu par tām rētām, kuras neatbilst taviem kritērijiem. Raudi pēc viņa saldas upes, ielaid to visu atpakaļ mājā.

11. Mīli viņu tik ļoti, lai būtu kaila un atvērta. Mīli viņi tik ļoti, lai atvērtu savu ķermeni un dvēseli. Esi pietiekami drosmīga, lai būtu vāja.

12. Ļauj viņam saprast, ka viņš var tevi atbalstīt un aizsargāt. Iekrīti viņa rokās un uzticies, ka viņš saprot, pat tad, ja pirms tav tevi ir sāpinājuši tūkstošiem reižu.

13. Atbalsti viņu, baro viņu, ļauj viņam, klausi viņu, turi viņu, ārstē viņu. Un viņš savukārt atbalstīs un aizsargās tevi ar savām stiprajām rokām, skaidrajām domām un patīkamiem nodomiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017