20 iemeslu priecāties par to, ka esi meitene!

Advertisement
Advertisement
1. Sievietes un bērnus vienmēr glābj pirmos, ekstremālās situācijās.
2. Mūsu pienākumos neietilpst aicināt vīrieti uz randiņu. Bet ja mēs tomēr to izlemsim darīt, mūs uzskatīs par pašpārliecinātām meitenēm bez kompleksiem!
3. Mums nedraud briesmas ieraut kaut ko bikšu rāvējslēdzējā.
4. Pēc statistikas datiem, cietumā sēz 3 reizes vairāk vīriešu, nekā sieviešu. Un tas nozīmē, ka mēs esam pārāk labas, lai pastrādātu noziegumus, vai arī vienkārši esam ļoti viltīgas un tāpēc mūs nevar noķert.
5. Mūsu lepnums netiks aizskarts, ja mēs nevarēsim piesist pie sienas grāmatu plauktu vai gleznu.
6. Mūs var iepriecināt tasīte karsta kapučīno vai jauns aveņu lūpu spīdums, bet šokolādes tāfelīte un seriāls "Sekss un Lielpilsēta", vispār izlabos neveiksmīgu dienu.
7. Sievietes vidēji dzīvo 5 gadus ilgāk, nekā vīrieši.
8. Tas, ka mēs visu šausmu filmas laiku, raustāmies no bailēm, nenozīmē, ka mēs nobīsimies piezvanīt pirmās puisim, kas mums ir iepaticies.
9. Mums, par laimi, nav katru dienu jādzen bārda.
10. Mēs protam notēlot orgasmu tā, ka tas izskatās iespaidīgāk pat par īsto.
11. Mēs varam, cik uziet, apskauties ar draudzenēm, mainīties ar drēbēm un pat gulēt vienā gultā! Un ja kāds to uzzinās, mēs netiksim apsaukātas vai apsmietas.
12. Daudzkārtējs orgasms. Vēl jautājumi ir???
13. Mēs spējam tikt vaļā no stresa tikai ar putu palīdzību vannā, bet vīriešiem nepieciešama vesela alus kaste.
14. Mēs nejūtamies nožēlojami, ja mūsu vīrietis pelna vairāk nekā mēs.
15. Mēs varam mierīgi pļāpāt ar vīrieti, tikmēr galvā fantazējot kāds viņš ir gultā, un nekas mūs nespēs nodot par mūsu domām.
16. Tualetēs mums ir atsevišķas kabīnītes un mums nevajag domāt par to, ka "kaimiņš" varētu sagribēt pamērīties ar mūsu lietiņām.
17. Mēs varam novelt vainu par mūsu histērijām, pēkšņajām dusmu lēkmēm, raudāšanu uz PMS.
18. Ja mēs kaut ko esam aizmirsušas, mēs varam attaisnoties, ka mēs taču esam meitenes - mums tik daudz kas ir jādara (jākrāsojās, jāveido frizūra, jāizvēlas tērps, somiņa, kurpes, utt.)
19. Tas, ka mēs nesaprotam kā lidmašīna var pacelties no zemes un kāpēc varavīksne ir daudzkrāsaina, padara mūs tikai piemīlīgākas...
20. Mēs varam sarunāties ar mammu pa telefonu 2 stundas un neviens mums nepārmetīs, ka esam "memmesmeitiņas".
Raksta turpinājums
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:57buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017