20 iemeslu priecāties par to, ka esi meitene!

Advertisement
Advertisement
1. Sievietes un bērnus vienmēr glābj pirmos, ekstremālās situācijās.
2. Mūsu pienākumos neietilpst aicināt vīrieti uz randiņu. Bet ja mēs tomēr to izlemsim darīt, mūs uzskatīs par pašpārliecinātām meitenēm bez kompleksiem!
3. Mums nedraud briesmas ieraut kaut ko bikšu rāvējslēdzējā.
4. Pēc statistikas datiem, cietumā sēz 3 reizes vairāk vīriešu, nekā sieviešu. Un tas nozīmē, ka mēs esam pārāk labas, lai pastrādātu noziegumus, vai arī vienkārši esam ļoti viltīgas un tāpēc mūs nevar noķert.
5. Mūsu lepnums netiks aizskarts, ja mēs nevarēsim piesist pie sienas grāmatu plauktu vai gleznu.
6. Mūs var iepriecināt tasīte karsta kapučīno vai jauns aveņu lūpu spīdums, bet šokolādes tāfelīte un seriāls "Sekss un Lielpilsēta", vispār izlabos neveiksmīgu dienu.
7. Sievietes vidēji dzīvo 5 gadus ilgāk, nekā vīrieši.
8. Tas, ka mēs visu šausmu filmas laiku, raustāmies no bailēm, nenozīmē, ka mēs nobīsimies piezvanīt pirmās puisim, kas mums ir iepaticies.
9. Mums, par laimi, nav katru dienu jādzen bārda.
10. Mēs protam notēlot orgasmu tā, ka tas izskatās iespaidīgāk pat par īsto.
11. Mēs varam, cik uziet, apskauties ar draudzenēm, mainīties ar drēbēm un pat gulēt vienā gultā! Un ja kāds to uzzinās, mēs netiksim apsaukātas vai apsmietas.
12. Daudzkārtējs orgasms. Vēl jautājumi ir???
13. Mēs spējam tikt vaļā no stresa tikai ar putu palīdzību vannā, bet vīriešiem nepieciešama vesela alus kaste.
14. Mēs nejūtamies nožēlojami, ja mūsu vīrietis pelna vairāk nekā mēs.
15. Mēs varam mierīgi pļāpāt ar vīrieti, tikmēr galvā fantazējot kāds viņš ir gultā, un nekas mūs nespēs nodot par mūsu domām.
16. Tualetēs mums ir atsevišķas kabīnītes un mums nevajag domāt par to, ka "kaimiņš" varētu sagribēt pamērīties ar mūsu lietiņām.
17. Mēs varam novelt vainu par mūsu histērijām, pēkšņajām dusmu lēkmēm, raudāšanu uz PMS.
18. Ja mēs kaut ko esam aizmirsušas, mēs varam attaisnoties, ka mēs taču esam meitenes - mums tik daudz kas ir jādara (jākrāsojās, jāveido frizūra, jāizvēlas tērps, somiņa, kurpes, utt.)
19. Tas, ka mēs nesaprotam kā lidmašīna var pacelties no zemes un kāpēc varavīksne ir daudzkrāsaina, padara mūs tikai piemīlīgākas...
20. Mēs varam sarunāties ar mammu pa telefonu 2 stundas un neviens mums nepārmetīs, ka esam "memmesmeitiņas".
Raksta turpinājums
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 21:58 12.01Ss
Tiešām...tiešām mūsdienās ir nepieciešami šādi paskaidrojumi, cilveki jau tik tālu degradējušies , ka paši nav spējīgi saprast kad pretējais dzimums nav vienaldzīgs! Drīz būs arī instrukcija kā dabiskāas vajadzības nokārtot?!Žēl cilvēkus kuriem pašiem.nav savu sajūtu un smadzeņu.
0 1 16:36 12.01LA
Labaak,lai viss skaisti beidzas,nevis dziivot turpmaak atmi'naas, cik bija for'si,utt... un,ja patie'saam to cilveeku paiistam miileeji,tad 'lauj vi'nam iet un buut laimiigam,nevis ar pagaatnes atmi'naam bojaat otra cilveeka naakotni !!!
0 0 17:41 07.01uii
cikos tad dzimst muļķi un sliņķi?!!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017