20 lietiņas, kuras vajadzētu palaist vaļā, lai vienmēr justos laimīgs!

Advertisement
Advertisement

Lietas, kuras jūs spēsiet palaist vaļā, padarīs jūs brīvus un jūs kļūsiet laimīgi. 

 

Nav svarīgi, kas jūs esat par cilvēku, par ko sapņojat un pēc kā tiecaties, katra cilvēka galējais mērķis ir būt laimīgam. Vienmēr atrodas kaut kas tāds, kas attur mūs no vienīgā sapņa. Mūsu ierobežojumi ar gadiem iedzīvojas mums apkārt, kā akmens siena un ierobežo mūs no laimīgas dzīves. 

 

Nejauši vai speciāli, mēs katru dienu ierobežojam sevi no kaut kā, slēpjamies no dzīves un ja kādu dienu šīs barjeras salūzīs, kāda pārsteidzoša kļūs mūsu dzīve. Šo dienu var arī nesagaidīt, lūk 20 lietas, kuras palaižot vaļā, jūs spēsiet kļūs laimīgs. 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: com.ua
1. Citu labvēlība

Kāda citiem ir darīšana, ko par viņiem domā? Ja jūs esat laimīgi no lēmuma, kuru pieņemat, tā ir pareiza izvēle un nav svarīgi, ko par jums teiks citi. Padomājiet, cik jūs iegūsiet, ja pārstāsiet pastāvīgi skatīties uz citiem cilvēkiem, domājot, vai viņiem tas patiks vai nē.

Klausīties padomus - labs lēmums, bet neļaujiet citiem lemt kā nodzīvot jūsu dzīvi.
2. Dusmas un aizvainojums

Dusmas izēd jūs no iekšpuses, tā kā iemācieties samierināties ar tiem, kas jūs kaitina. Tas nenozīmē, ka ir jāļauj citiem jūs izmantot, jums vienkārši ir jāiemācās tikt galā ar dusmām un aizvainojumiem, ar sāpēm, kas paliek iekšā. Atcerieties, tas, kurš jūs sadusmo, kontrolē jūs.

Dzīve kļūst vieglāka, kad jūs iemācieties pieņemt atvainošanās.

Daudzi cilvēki savu aizvainojumu pārvērš atriebībā, tas ne pie kā laba nenoved. Šīs dusmas kaitē tikai jums.
Foto: d-cd.net
3. Ideāls ķermenis

Cik bieži jūs vadāties no skaistuma industrijas ideāliem? Jūsu ķermenis ir tas, kas pieder jums un jums ir tiesības pašam lemt, kā tam ir jāizskatās. Galvenais, kam ir nozīme, ir tas, kā jūs jūtaties. Komforti vai nē, pārējais nav svarīgs.
4. Ideāls partneris

Ideāla partnera neeksistē, tā kā neceri. Mums katram ir savs ideālais partnera veidols vai vismaz īpašību saraksts, kuras vēlamies redzēt savā partnerī, bet dzīve bieži vien uzspļauj uz šiem sarakstiem un rupji smejas par tiem.

Kādām īpašībām ir jāpiemīt jūsu partnerī, lai jūs būtu laimīgs? Visiem cilvēkiem vieni un tie paši: jums ir jāmīl viņš ar visu sirdi, jājūtas ar viņu viegli un komfortabli, viņam ir jāpieņem jūs tādu, kāds jūs esat. Ja ir divi pirmie punkti - ideāli, jūs esat atraduši to, ko vajag.

`Viņš nav ideāls. Tu - arī, un jūs nekad nebūsiet ideāli. Ja viņš kaut reizi ir licis tev smieties, ja viņš atzīst, ka viņš ir cilvēks un pieļauj kļūdas, esi ar viņu un dod viņam visu, ko vari. Viņš netaisās lasīt dzejoļus, nedomā par tevi katru momentu, bet viņš tev atdos daļu sevis, kaut arī zina, ka tu spēj to sasist. Nevajag vērtēt. Nevajag darīt viņam pāri, nemēģini viņu mainīt un negaidi no viņa neko vairāk, ko viņš nevar sniegt. Smaidi, kad viņš dara tevi laimīgu, kliedz, kad viņš tevi kaitina un ilgojies pēc viņa, kad viņš nav blakus. Mīlestība ir grūta tikai tāpēc, ka viņa ir. Tāpēc ideālu cilvēku nav, bet ir viens cilvēks, kurš būs ideāls tieši tev.` - Bobs Mārlijs
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:13 19.05Viktors
Welos atrast otru pusiti
0 0 19:06 29.04Taa sanaaca
Jaa,cukura daudzums nav uzrakstiits.
1 0 15:48 20.04Lāsma
Darbs? tas ko tu tur raksti ir sviests . Ej uz mājām strāda , un pasaki savam darba kolēģim , ka tu vēlies strādāt ar jūsu attiecībām , apskatīsies ko viņš tev pateiks , nu es viņa vieta tevi nahuj pasūtītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017