20 lietiņas, kuras vajadzētu palaist vaļā, lai vienmēr justos laimīgs!

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #4
Foto: com.ua
13. Negatīvs

Viss, kas iziet no jūsu galvas domu un vārdu veidā, atgriežas atpakaļ realitātes veidā. Tā kā mainiet savas dzīves domas uz `viss būs labi`. Nav nekas neiespējams cilvēkam, kurš tam tic.
14. Netiesājiet nevienu

Kāpēc visiem ir tik svarīgi, kas notiek citiem? Mēs pavadām pārāk daudz laika, aprunājot citus cilvēkus, bet viņi mūs.

Tā kā pasaule - tā ir mūsu domu projekcija, mēs tiešām zinām, ka visi mūs aprunā (tāpēc, ka paši to darām). Jūs nespēsiet izpildīt 1. ieteikumu, nedomāt, ko par jums padomās, ja paši nepārstāsiet aprunāt citus cilvēkus.

Atcerieties: jūs neesat bijuši viņu ādā. Katram cilvēkam galvā ir savi tarakāni, dzīvē savi apstākļi, tā kā izbeidziet!!!
15. Skaudība

Pat sociālie tīkli cilvēkus dara nelaimīgus, jo viņi skatās uz saviem bijušajiem klasesbiedriem, paziņām un apskauž, jūtoties kā niecības.

Nākamreiz, kad jūs atkal apskaudīsiet, padomājiet: `Vai es vēlētos kļūt par cilvēku, kuru apskaužu?` Iespējams nē, jūs taču mīlat sevi.

Jūs skatieties uz svešu dzīvi, kuru nezināt, jūs pat nespējat iedomāties, par ko domā šis cilvēks. Varbūt, tajā momentā, kad viņš nirst savas mājas baseinā, viņš ienīst sevi vai no kaut kā baidās? Varbūt, kad jūs staigājat pa mežu, jūs izjūtat lielāku prieku, nekā tas cilvēks sauļojoties Maldīvu salās.

Pietiek skatīties uz citiem, ja jums ir labi tagad, tas nozīmē, ka viss ir pareizi, ja nē, tad dariet tā lai būtu labi!
Foto: creu.ru
16. Nepārliecība

Laimīgiem cilvēkiem, kā likums ir savas cieņas sajūta. Tikai nevajag to jaukt ar savu ego. Laimīgi cilvēki ir apmierināti ar to, ka viņi izrāda pašpārliecību, nebaidās parādīt savus sasniegumus.

Nav iemeslu, lai būtu nepārliecība. Ja jums sevī ir rakstura iezīmes, kuras nespējat ciest ir divi ceļi: pieņemt vai izmainīt tās. Jebkurā gadījumā, katram cilvēkam ir viss uzreiz: melīga maita brīvs cilvēks, izvirtulis, puritānis. Jūs paši izvēlaties par ko būt, nevis daba, tai šeit ar to nav nekāda sakara.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 07:55 15.10.2017Es gribu kopā
Caw
0 0 22:52 27.09.2017Inga
Labi ieteikumi,labi zināmi!
2 0 15:57 24.09.2017Dvinis.
Nu ties teapijums.Visu dvinus ko es pazistu .Tadi ari ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017