4 ļoti svarīgi attiecību likumi, kas būtu jāievēro visiem!

Advertisement
Advertisement

Vai eksistē kaut kādi laimīgu attiecību likumi? Protams, es vēlos jums par tiem pastāstīt. Šie likumi palīdzēs jums padarīt jūsu attiecības harmoniskas un laimīgas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wmj.ru
Nekritizēt

Pavisam, nekā, nekad un nekādos apstākļos. Aizrādījumi neiedvesmo. Tie nogriež spārnus, iznīcina iniciatīvu, dzēš enerģijas un vēlmes uguni. Aizrādot, jūs nostājaties vecāku pozīcijā, bet ar šo pozīciju iedvesmot nav iespējams. Tāpēc, ka kritizējošs cilvēks vēršas pie nepaklausīga bērna.

Ja jūs nevēlaties pārvērst savu vīrieti bezpalīdzīgā bērnā - neniciniet. Darīt un vēlēties var tikai dabīgā veidā. Kritika sabojā domāšanu un bremzē attīstību. Un vispār aizrādīt - tas nav jūsu pienākums.
Nekomentēt

Ar ko tas atšķiras no iepriekšējā ieteikuma? Vai jums ir bijis tā, ka vīrs labojot rozeti palūdz jūs paturēt lukturīti vai instrumentus un jūs vēloties palīdzēt, redzot, ka viņam nekas nesanāk, sākat uzdot jautājumus un izteikt savas idejas vai piedāvājumus?

Gadās? Nedariet tā vairāk. Nekad! Tādi komentāri atšķiras no kritikas tikai ar pasniegšanas formu. Bet jēga tam ir viena un tā pati.
Foto: colady.ru
Nebļaut

Tas pat nav runājams, tā ir aksioma, kuru vienkārši vajag pieņemt. Ne tikai bļaut citu cilvēku priekšā, bet vispār nebļaut. Viss, ko jūs gribat pateikt, var pateikt mierīgi - tā ir vairāk iespēju būt sadzirdētai. Domāju, ka nevajag bilst, ka bļaujot jūs esat līdzīga skolotājai vai histēriķei.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017