4 ļoti svarīgi attiecību likumi, kas būtu jāievēro visiem!

Advertisement
Advertisement

Vai eksistē kaut kādi laimīgu attiecību likumi? Protams, es vēlos jums par tiem pastāstīt. Šie likumi palīdzēs jums padarīt jūsu attiecības harmoniskas un laimīgas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wmj.ru
Nekritizēt

Pavisam, nekā, nekad un nekādos apstākļos. Aizrādījumi neiedvesmo. Tie nogriež spārnus, iznīcina iniciatīvu, dzēš enerģijas un vēlmes uguni. Aizrādot, jūs nostājaties vecāku pozīcijā, bet ar šo pozīciju iedvesmot nav iespējams. Tāpēc, ka kritizējošs cilvēks vēršas pie nepaklausīga bērna.

Ja jūs nevēlaties pārvērst savu vīrieti bezpalīdzīgā bērnā - neniciniet. Darīt un vēlēties var tikai dabīgā veidā. Kritika sabojā domāšanu un bremzē attīstību. Un vispār aizrādīt - tas nav jūsu pienākums.
Nekomentēt

Ar ko tas atšķiras no iepriekšējā ieteikuma? Vai jums ir bijis tā, ka vīrs labojot rozeti palūdz jūs paturēt lukturīti vai instrumentus un jūs vēloties palīdzēt, redzot, ka viņam nekas nesanāk, sākat uzdot jautājumus un izteikt savas idejas vai piedāvājumus?

Gadās? Nedariet tā vairāk. Nekad! Tādi komentāri atšķiras no kritikas tikai ar pasniegšanas formu. Bet jēga tam ir viena un tā pati.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!
0 0 09:00 07.06Aiga
Pilnīgas muļķības, un tāds laiks 22.00, laikam, neeksistē :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017