4 pazīmes vīrieša gatavībai kāzām

Advertisement
Advertisement

Esot attiecībās ar vīrieti, sieviete ar laiku sāk domāt, kad viņas mīļotais viņai izteiks ilgi gaidīto bildinājumu. Tā kā meitene nevar saprast, vai viņas vīrietis izteiks viņai bildinājumu vai tas vēl ilgi būs jāgaida?

Avots
Foto- thavornhotels.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Patiesībā, to var saprast pēc tā, ko viņš saka. Ja puisis visos nākotnes plānos ietver savu meiteni, tad viņam ir nopietnas attiecības. Tomēr kāzas – tas ir ļoti nopietni. Vīrietim jābūt morāli un finansiāli nodrošinātam, lai varētu uzņemties atbildību par sievu un vēl nedzimušajiem bērniem. Viņam ir skaidri jāiztēlojas savu nākotni. Un, ja puisis vēlas pavadīt visu savu mūžu ar savu mīļoto, tad runās par kaut kādiem plāniem uz priekšu. Ja puisis saka, ka jūs kopā brauksiet atpūsties pēc gada, tad var droši apgalvot, ka viņš ir nopietni noskaņots. Ja pāris laiku pavada kopā, atpūšoties atvaļinājumā un brīvdienās vai vispār plāno sākt dzīvot kopā, visticamāk, tuvākajā laikā viņš lūgs jūsu roku un sirdi.
Tāpat arī par puiša nodomu nopietnību var saprast pēc viņa rīcības. Ja viņš vēlas iepazīstināt meiteni ar saviem draugiem un ģimeni, viņš taisās uz nopietnu attiecību attīstību. Vīrieši var iepazīstināt ar saviem vecākiem tikai to, ar kuru gatavi pavadīt visu mūžu. Sākumā puisis mīļoto iepazīstina ar saviem draugiem, lai viņa atrod kopīgu valodu ar tiem. Ja viņam ir nodoms apprecēties, tad viņš varēs uzaicināt savu meiteni uz savas ģimenes svētkiem, un lūgs iepazīstināt viņu ar viņas vecākiem.
Tāpat vīrietis var sākt domāt par laulībām, ja daudzi draugi jau precējušies. Draugu ietekme ļoti ietekmē katru cilvēku. Tāpēc varat kārtīgi noskaidrot, vai viņa draugi ir precēti. Vajag paskatīties, kā viņš reaģē uz ziņu par gaidāmajām kāzām. Ja viņš asi un negatīvi runā par to, ka draugs nolēmis precēties, viņš nav gatavs laulībām. Bet, ja puiša draugi nav precējušies, visticamāk, viņš negribēs tik strauji zaudēt savu brīvību un veidot ģimeni.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017