6 sieviešu tipi, no kurām mūždien bēg prom vīrieši

Advertisement
Foto: mtdata.ru
Advertisement

Ideālās attiecībās mēs ļautu vīrietim sevī redzēt tikai to pašu labāko, bet reālās attiecībās mēs bieži vien ļaujam viņam redzēt abas mūsu puses: gan labu, gan sliktu. 

 

Tas ir skaidrs. Dzīvot ar kādu, dalīt ar viņu budžetu un tualeti, redzēt katru dienu - tas mazliet rada saspringtumu. Ir grūti būt 100% ideālai visu laiku. Daudzas sievietes nesaprot, ka ar to bojā savas attiecības. Luk tikai pāris sieviešu uzvedības pazīmes, kuras atgrūž vīriešus:

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: onthe.io
1. Kad sieviete mēģina visu darīt pati

Viņa vēlas kontrolēt attiecības, liek vīrieti pie vietas, uzskata sevi par `problēmu atrisinātāju`. Viņai var būt labi nodomi, parasti norādot vīrietim, kas un kā viņam ir jādara - tas kaitina. Mēģinot kontrolēt viņu, viņa cenšas atņemt viņam vīrišķību.
2. Kad sieviete uzvedas, kā mamma

Viņa dievina vīrieti, visu laiku grozās viņam apkārt, mūždien uztraucas, tic, ka viņš nevar izdarīt neko sliktu un pat izvēlas viņam drēbes, ko vilkt mugurā. Sieviete - māte visas attiecības ņem uz sevis, visu atbildības nastu, uzskatot par savu pienākumu izdarīt tā, lai attiecības izdotos. Viņa visu laiku domā, ka viņš jūt, ka viņa var izdarīt labāk. Problēma ir tajā, ka šī loma ir divejāda. Pirmkārt, tāda uzvedība noved pie vīrieša izvairīšanās. Tieši tā pat, kā bērni izvairās no vecāku uzraudzības. No otras puses, tas nav godīgi, ja sieviete pret vīrieti izturas, kā pret mazu bērnu.
3. Kad sieviete pirmajā vietā liek savu seksualitāti un manipulē ar vīrieti.

Ja viņš vēlas seksu, tad viņam ir jādara to, ko grib viņa, bet tās nav nekādas attiecības, ja tajā mīt šantāža.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 08:37 14.03Nelsons
Pfff...to ir rakstijusi sieviete par savām vēlmēm.
0 0 09:26 10.03Andris
Nokrāpt vai piekrāpt? Nu gan līmenis rakstītājam....
0 1 08:08 09.03....
Izlasot es saprotu, ka šis kārtējo reizi ir teksts par to cik viss ir slikti, pat tad kad ir labi!!! Sievietes nedaudz varētu nolaisties uz zemes un pašas arī pievērst uzmanību saviem vīriem, iespējms tad dzīve būtu vieglāka. Un ja jau esat izvēlējusies pataloğisku krāpnieku-pati vainīga!!! Un, jā, es esmu sieviete, kurai apriebušies šie idiotiskie padomi, vai tad pašām galvas nemaz nav?!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017