6 soļi, lai atlaistu aizgājušu mīlestību, pat tad ja sirds vēl sāp

Advertisement
Advertisement

Ja iemīlēšanās ir pasaulē jaukākā sajūta, tad šķiršanās tas ir pats briesmīgākais. Dažreiz tas ir nepieciešams. Tā dēļ, lai izdzīvotu. Lai vēlak iemīlētos no jauna. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: com.ua
1. Pajautā sev cik ļoti gatava tu esi to darīt

Pirms pieņem jebkādas izmaiņas dzīvē, tev sev ir jāpajautā cik gatava tu esi to darīt. Pēc skalas no 1 līdz 10, cik tuvu ir ciparam 10? Tāpēc, ka bez nolemta garastāvokļa tu nespēsi sasniegt tādu mērķi, kā aizmirst iepriekšējo mīlestību.

Tu esi gatava to darīt? Jeb kāda daļa tevis vēl turas pie otras iespējas? Tu jūties pietiekami spēcīga, lai izdarītu to?

Ja tu par kādu jautājumu šaubies, iespējams tev vēl vajag mazliet pagaidīt. Laiks patiesi palīdz un ar laiku tu kļūsi tikai stiprāka un gatava šim uzdevumam.
2. Nogriez jebkuru saikni ar viņu

Mums liekas, ka obligāti ir jābūt pēdējai sarunai, lai pieliktu visam punktu, lai jūs izteiktos, saprastu viens otru un pašķirtos mierīgā ceļā.

Reti kad mēdz būt tieši tā. Ja vien jūs spētu mierīgi parunāt un noskaidrot visas problēmas, vai tad jūs būtu nonākuši līdz kam tādam? Diez vai.

Tad kad jūs esat nolēmuši, ka jūsu attiecības ir beigušās, nogrieziet visus kontaktus ar viņu. Nobloķējiet viņu savā telefonā, izdzēs no sociālajiem tīkliem, turies tālāk no vietām, kur ir viņš. Kāpēc? Tāpēc, ka tev ir jāatbrīvojas no ieraduma pret šo cilvēku.
3. Pajautā sev, kas tev ir jāpalaiž vaļā

Tas ir ļoti svarīgi. Kas tieši tev ir vajadzīgs, lai ietu tālāk? Iespējams tās ir dusmas vai aizvainojums uz viņa par to, ko viņš ir izdarījis. Iespējams tās ir dusmas uz sevi, ka zaudēji tik daudz laika uz viņa. Tie ir sapņi un cerības, kuras tu veidoji jūsu abu dēļ. No tām tieši tagad vajadzētu atteikties, tieši tādā veidā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017