7 Holivudas zvaigznes godīgi pastāstīja, kādēļ viņām nav bērnu

Advertisement
Advertisement

Pastāv tāds viedoklis, ka sievietes laime ir bērnos. Bet, ja bērna nav, tad tam ir nopietns iemesls. Piemēram, veselības problēmas. Patiešām, daudzām tā arī ir. Bet ir arī tādas sievietes, kuras apzināti atsakās kļūt par mātēm. ASV pat ir tāds termins `childfree`, kas nozīmē brīva no bērniem.


Kādēļ sieviete ir gatava atteikties no bērna dzemdēšanas un vai vēlāk šo lēmumu nenožēlos? Noskaidrosim, ko par šo tēmu domā septiņas pasaulē slavenākās sievietes, kuras ir pieņēmušas lēmumu nekļūt par mātēm.

Raksta turpinājums - lapa #1
Kamerona Diaza

„Bērns, tas ir darbs 24 stundas diennaktī, 18 gadu garumā. Tā ir atteikšanās no savas dzīves, par labu bērniem. Es tam nebiju gatava. Jā, tas, ka man nav bērnu, palīdzēja man karjerā, bet tas nepadarīja manu lēmumu vieglāku. Starp citu, man neviens un nekad nav spiedis vai pierunājis dzemdēt”. Intervija „Esquire”, 2014. gads.
Opra Vinfrija

„Es esmu pārliecināta, ka, ja man būtu bērni, viņi mani ienīstu. Viņi noteikti piedalītos kādā no šoviem, līdzīgiem manam Opras šovam, un stāstītu par mani. Turklāt manā dzīvē ir bijis gana daudz tādu lietu, kas liktu viņiem ciest”. Intervija „Hollyood Reporter”, 2013. gads.
Dženifera Anistone

„Es esmu kategoriski pret spiedienam uz sievieti, redz, tu neesi pilnvērtīga, ja tev nav bērnu. tas, ka esat dzemdējusi bērni, jūs vēl nepadara par māti. jo var rūpēties arī par citiem bērniem. Man bieži pārmet egoismu, ka es izvēlējos karjeru, bērna dzemdēšanas vietā” Intervija „Allure”, 2014. gads.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017