7 frāzes, kuras cer dzirdēt, katrs vīrietis

Advertisement
Advertisement

Patiesība ir tajā, ka visi cilvēki ir pietiekami vāji un katram ir kaut kas nepieciešams. Lepnums un paša ego neļauj viņiem par to runāt. No tā arī viss sākas.

 

Nevajadzētu pārāk maz novērtēt vārda spēku.

 

Katra sieviete cer uz noteiktām lietām savās attiecībās. Tā var būt abpusēja mīlestība, intereses utt. Diez vai kāds piekritīs neveiksmīgai mīlestības pieredzei. Tāpēc sievietes izveido kādu prasību sarakstu pret savu otru pusīti, bet viņam savukārt vajadzētu tai atbilst. Viņam visādi ir jāpierāda sava mīlestība un ir jāmierina katra viņas vēlme. Un tas ir pilnīgi normāli, ka sieviete var aiziet no cilvēka, kurš neatbilst viņas prasībām.

 

Nevajag aizmirst, ka arī vīrietim ir savas prasības pret sievieti. Nevienam nav jāpierāda tas fakts, ka stiprā dzimuma pārstāvji ļoti uzmanīgi attiecās pret savu ego un viņiem nepatīk kādam ko lūgt. Pēc viņu domām, tas padara viņus vājus, bet patiesība ir tajā, ka pat pašam stiprākajam cilvēkam ir vajadzīgi silti vārdi un atbalsts. Daudziem būs grūti saprast, kas tieši ir vajadzīgs vīrietim, tāpēc mēs esam sastādījuši pāris galvenās frāzes, kuras tiešām vēlētos dzirdēt, katrs stiprā dzimuma pārstāvis.

 

Vienmēr der atcerēties galveno likumu: attiecības tiek veidotas uz abpusējās sapratnes un komunikācijas pamata. Pievērsiet vajadzīgo uzmanību tiem vārdiem, kurus sakāt savam mīļotajam cilvēkam. Kādi no tiem viņam noteikti patiks, tāpēc atcerieties tos un izmantojiet jebkurā gadījumā. Vēlies, lai tavs vīrietis ir laimīgs? Tad nekautrējies izmantot rakstā minētās frāzes!

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Kā iet?

Visdrīzāk, jūsu vīrietis nav no tiem, kurš uzreiz skrien pie jums ar jaunumiem un stāstu par piedzīvoto. Pietiks tikai ar vienu frāzi, kura izkausēs ledu: `kā iet?`. Nav vajadzības mūžīgi uzbāzties ar izprašņāšanu. Pietiks tikai ar atgādinājumu, ka jums ir svarīga viņa dzīve un kas tajā notiek.
2. Es jūtos mierīgi, kad tu man esi blakus

Protams, ir ļoti svarīgi teikt tuvam cilvēkam, ka jūs mīlat viņu. Tik pat svarīgi ir teikt viņam, ka jūs jūtaties mierīga viņam blakus. Tas dos viņam spēkus un liks ticēt, ka viņš jums tiešām ir vajadzīgs. Ir jābūt neatkarīgai, bet dot svarīgu nozīmi parastām lietām ir svarīgi katram vīrietim.
Foto: itvnet.lv
3. Es ticu tev

Daudzas sievietes būs pārsteigtas tam, cik vājš var būt vīrieša ego. Pat pati nenozīmīgākā problēma var izsist viņu no ceļa. Tāpēc ir svarīgi likt viņam saprast, ka jūs ticat viņam neskatoties ne uz ko.
Foto: creu.ru
4. Izejam pastaigāties šovakar

Katram vīrietim patīk iniciatīva sieviete. Spontānas tikšanās vai parastas pastaigas ir spējīgas dot jaunas krāsas jūsu attiecībās. Mīlestība no tā kļūs tikai spēcīgāka. Ņemiet iniciatīvu savās rokās!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:13 19.05Viktors
Welos atrast otru pusiti
0 0 19:06 29.04Taa sanaaca
Jaa,cukura daudzums nav uzrakstiits.
1 0 15:48 20.04Lāsma
Darbs? tas ko tu tur raksti ir sviests . Ej uz mājām strāda , un pasaki savam darba kolēģim , ka tu vēlies strādāt ar jūsu attiecībām , apskatīsies ko viņš tev pateiks , nu es viņa vieta tevi nahuj pasūtītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017