7 pirmā randiņa zīmes, ka viņš nav tavs Mr. Īstais

Advertisement
Advertisement

Kamēr pirmie randiņi var būt ļoti nervoza pieredze, tie arī var būt ļoti interesanti, ja tas ar ko tu ej uz randiņu ir čalis, kas tev ļoti patīk, un kam tu ļoti patīc. Lai gan, pat ja jūs patīkat viens otram, tas nenozīmē, ka viņš ir Mr. Īstais.


Tev ir jābūt acīgai, jāklausās un jāpagaida, lai redzētu, kas notiks pirmajā randiņā, lai zinātu vai ir jēga tikties otrā randiņā. Ja viņš dara, jebkuru no šīm lietām, tad zini, ka uz viņu nav vērts tērēt laiku uz tavu skaisto sirdi otrajam randiņam.

Raksta turpinājums
1. Viņš turpina runāt tikai par sevi
Tev būtu jābūt iespējai pateikt, kas esi tu, kādi ir tavi sapņi un dzīves mērķi tik pat ļoti, cik viņam pirmajā randiņā. Šādā veidā jūs varat viens otru iepazīt labāk. Nevis, ja vienīgā lieta, kas nāk no viņa ir cik viņš ir labs gandrīz visā, kas ir pasaulē (izņemot apmierināt spēcīgu un neatkarīgu sievieti kā tu), tev ir darīšana ar vīrieti - bērnu/lielībnieku/kretīnu. Labāk būtu, ja tu varētu atrast ieganstu, lai pamestu randiņu, pirms tu gadīgi zaudē pacietību un pamodini viņu, no viņa sapņu pasaules.

2. Viņš dalās ar vairāk informācijas, nekā tev vajadzētu zināt
Kāda iemesla dēļ, ir čaļi, kam liekas, ka stāstot sievietei meiteņu skaitu, ar ko viņš ir bijis kopā iepriekš liks viņiem gribēt būt kopā ar viņu. Lai kurš šo visu iesāka noteikti bija citplanētietis, jo mēs visi zinām, ka daloties pārāk agri un pārāk daudz ir neveselīga attiecību veidošanu uzvedība, nerunājot jau par šādu uzvedību pirmajā randiņā. Tāpēc maigi viņam pasaki, ka tu augstu novērtētu, ja viņš nedalītos ar pārāk daudz informāciju, jo tu gribi viņu iepazīt lēnām.

3. Viņš nepievērš uzmanību un nerespektē tavu ķermeņa valodu
Jā, saprast sievietes ķermeņa valodu ir māksla, ko ne visi vīrieši gadiem ejot spēj saprast. Neskatoties uz to, čalim, ar ko tu ej uz randiņu, nav jābūt meistaram šajā mākā, bet viņam būtu jāsaprot, ka tas ko viņš dara, liek tev justies neērti. Tā nav raķešu zinātne, tā kā labāk, ja viņš saprot mājienus. Ja viņš nesaprot, tad liec viņam to manīt. Tam vismaz būtu viņam jāpalīdz saprast, to, ko tu viņam centies pateikt.
4. Viņš nepieņems `Nē` par atbildi
Viņš tevi uzaicināja uz deju, atnest tev dzērienu vai paprasīja tavu numuru un tu viņam pateicu stingru `Nē`. Neraugoties uz to viņš tā pat uzstāja uz sava, jo viņš tic, ka tu tikai izliecies par nepieejamu. Šāda tipa čaļi ir sliktas ziņas un ja tu domā, ka viņš ir draudīgs, tad labāk atsaki un neļauj viņam vairs tevi dabūt vienatnē. Tu nekad nevari zināt, kas var notikt.

5. Viņš pārāk daudz tevi aiztiek
Ir normāli, ja tā ir flirtējoša pieskaršanās ar domu izdabūt kādu reakciju. Bet ja viņš sāk grābstīties un tev tas nepatīk, tad pasaki viņam to. Pastāsti kā tev tas liek justies un ja viņš to nesaprot, tad tas nozīmē, ka viņš nav tev īstais. Tas var būs sarūgtinājums, bet bez viņa būs krietni labāk un sanāks atrast kādu citu, kas tevi un tavus limitus novērtēs.
6. Viņam ir randiņš ar savu telefonu
Viņa uzmanībai būtu jābūt uz tevi un ne uz ko citu. Tas ir saprotami, ja viņam ir jāatbild uz ārkārtas zvanu, bet tas arī ir viss, viņa acīm un ausīm būtu jābūt vērstām pret tevi. Ja viņš pievērš uzmanību savam telefonam katras 5 sekundes, tad zini, ka viņam ir garlaicīgi un viņam gribas būt kaut kur citur. Neskatoties uz viņa iemesliem, tas ir nepieklājīgi un tev nav nekādas jēgas doties uz otro randiņu ar šo čali.

7. Viņš ir pārlieku neatlaidīgs
Tas ir ļoti glaimojoši zināt, ka puisis kas tev patīk ir tik ieinteresēts tevī, kā tu viņā. Bet ja viņš sāk tevi izolēt no taviem draugiem un citiem cilvēkiem tavā sociālajā dzīvē pēc tava pirmā randiņa, esi piesardzīga. Tā ir zīme, ka lietas nevirzās uz Brīnumzemi. Izbeidz lietas pēc iespējas ātrāk, pirms tās aiziet tālāk.

Pirmie randiņi ir svarīgi, jo tie tev palīdz saprast vairāk par savu potenciālo partneri. Tātad, ja viņš nerada labu pirmo priekšstatu ar to kā viņš runā un izturas tavā klātbūtnē, tad zini, ka tas varētu būt tāpēc, ka viņš arī nervozē vai arī no viņa būtu jāuzmanās. Tu zināsi patiesību ieklausoties savā iekšējā balsī. Uzticies saviem instinktiem un nesamierinies ar puisi tikai tāpēc, ka viņš ir pārāk simpātisks, lai palaistu garām. Veiksmi!

Tu esi kādreiz tikusies ar puisi, kas šādi rīkojies? Kā tas bija? Ir kādi ieteikumi mums pārējām? Dalies ar savām domām komentāros!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 15:48 20.04Lāsma
Darbs? tas ko tu tur raksti ir sviests . Ej uz mājām strāda , un pasaki savam darba kolēģim , ka tu vēlies strādāt ar jūsu attiecībām , apskatīsies ko viņš tev pateiks , nu es viņa vieta tevi nahuj pasūtītu!
0 0 15:46 20.04D
Partneri ??? Tev māca nebūt stūlbai kazai un neskriet cilvēkam pakaļ , kurš no tevīm prasa nez ko , un nez vai kaut kas būs nākotnē.
0 0 17:26 18.04es
Leģionāru sl.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017