7 pirmā randiņa zīmes, ka viņš nav tavs Mr. Īstais

Advertisement
Advertisement

Kamēr pirmie randiņi var būt ļoti nervoza pieredze, tie arī var būt ļoti interesanti, ja tas ar ko tu ej uz randiņu ir čalis, kas tev ļoti patīk, un kam tu ļoti patīc. Lai gan, pat ja jūs patīkat viens otram, tas nenozīmē, ka viņš ir Mr. Īstais.


Tev ir jābūt acīgai, jāklausās un jāpagaida, lai redzētu, kas notiks pirmajā randiņā, lai zinātu vai ir jēga tikties otrā randiņā. Ja viņš dara, jebkuru no šīm lietām, tad zini, ka uz viņu nav vērts tērēt laiku uz tavu skaisto sirdi otrajam randiņam.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņš turpina runāt tikai par sevi
Tev būtu jābūt iespējai pateikt, kas esi tu, kādi ir tavi sapņi un dzīves mērķi tik pat ļoti, cik viņam pirmajā randiņā. Šādā veidā jūs varat viens otru iepazīt labāk. Nevis, ja vienīgā lieta, kas nāk no viņa ir cik viņš ir labs gandrīz visā, kas ir pasaulē (izņemot apmierināt spēcīgu un neatkarīgu sievieti kā tu), tev ir darīšana ar vīrieti - bērnu/lielībnieku/kretīnu. Labāk būtu, ja tu varētu atrast ieganstu, lai pamestu randiņu, pirms tu gadīgi zaudē pacietību un pamodini viņu, no viņa sapņu pasaules.

2. Viņš dalās ar vairāk informācijas, nekā tev vajadzētu zināt
Kāda iemesla dēļ, ir čaļi, kam liekas, ka stāstot sievietei meiteņu skaitu, ar ko viņš ir bijis kopā iepriekš liks viņiem gribēt būt kopā ar viņu. Lai kurš šo visu iesāka noteikti bija citplanētietis, jo mēs visi zinām, ka daloties pārāk agri un pārāk daudz ir neveselīga attiecību veidošanu uzvedība, nerunājot jau par šādu uzvedību pirmajā randiņā. Tāpēc maigi viņam pasaki, ka tu augstu novērtētu, ja viņš nedalītos ar pārāk daudz informāciju, jo tu gribi viņu iepazīt lēnām.

3. Viņš nepievērš uzmanību un nerespektē tavu ķermeņa valodu
Jā, saprast sievietes ķermeņa valodu ir māksla, ko ne visi vīrieši gadiem ejot spēj saprast. Neskatoties uz to, čalim, ar ko tu ej uz randiņu, nav jābūt meistaram šajā mākā, bet viņam būtu jāsaprot, ka tas ko viņš dara, liek tev justies neērti. Tā nav raķešu zinātne, tā kā labāk, ja viņš saprot mājienus. Ja viņš nesaprot, tad liec viņam to manīt. Tam vismaz būtu viņam jāpalīdz saprast, to, ko tu viņam centies pateikt.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017