7 skaistuma triki, ar kuriem tu vienmēr izskatīsies jauna!

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #3
6. Atrodi atbalstu savam elkoņiem

Noteiktas un šauras līnijas uz acīm un lūpām iznāks tikai tad, ja tava roka netrīcēs. Atbalsties ar elkoņiem uz tualetes galdiņa, bet pēc tam velc taisnu, nepārtrauktu līniju. Tici - viss izdosies!
7. Izvēlies zilus toņus.

Lai novērstu uzmanību no sarkaniem acu baltumiem, izvēlies aukstus toņus meikapā. Tumši zils acu zīmulis un pelēkas ēnas, padarīs skatu svaigu un atklātu. Izvairies no visiem rozā, sarkaniem un ceriņkrāsas toņiem, tie tikai uzsvērs acu nogurumu.
IETEIKUMS NO REDAKCIJAS

Atceries, šīs lietas meikapā vienmēr padara vecāku: brūna lūpu krāsa, bāla sejas krāsa, zilas ēnas, melns acu zīmulis. Gluži pretēji, vienmēr padara jaunāku: persiku un koraļļu toņi ēnām, ieveidotas skropstas, zeltains bronzers, acu kaktiņos - gaišas ēnas.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11.2017buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10.2017Dvine
Pilnigas mulķības
1 6 00:07 22.10.2017Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017