7 svarīgi signāli, kurus jums nosūta jūsu organisms... Jums tie ir jāzina!

Advertisement
Advertisement

Lūk, kādēļ jums katru dienu ir nepieciešama kāju masāža. Tā var kļūt par jūsu glābēju. Kd kaut kas nav kārtībā, mūsu ķermenis sūta mums zīmes – kaut kas nav labi ar veselību. Tikai šo signālu atšifrējums ir sarežģīts uzdevums. Tam jums ir vajadzīgas zināšanas. Jums ir jāzina, kuras zīmes liecina par kādu veselības problēmu.


Šodien pastāstīsim par 7 veselības problēmu pazīmēm un par to, ko tās nozīmē.

 

Pievērsiet uzmanību šiem signāliem:

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Urīna krāsa
Pievērsiet uzmanību jūsu urīna krāsai, tā ir jūsu veselības atslēga. Gaiša krāsa norāda, ka viss ir kārtībā. Tajā pašā laikā tumša nokrāsa norāda, ka jums ir jāpalielina ūdens patēriņš. Krāsas, aromāta vai struktūras maiņa – slepena ziņa jums.
2. Zobi
Ja jūsu smaganas asiņo, kad tīrāt zobus, jums noteikti ir problēmas ar smaganām. Ja tās ir slimas, tas var novest pie citām veselības problēmām. Turklāt, ja jums lūst zobi, tā ir acidozes pazīme.
3. Nagi
Mūsu nagi ir mirušas šūnas, ko izdala mūsu organisms. Ja tie kļūst dzeltenīgi un biezi, tas nozīmē, ka esat tikuši pie sēnītes, savukārt trausli nagi norāda par kalcija deficītu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017