8 lietas, kuras der atcerēties, ja viņš tevi ir nokrāpis

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #3
7. Paliec kādu laiku viena, vai pavadi laiku ar savu ģimeni un draugiem - viņi vienmēr būs blakus

Nekautrējies zvanīt saviem draugiem, ja tu nevēlies būt viena. Viņi tam ir vajadzīgi.
Foto: bibo.kz
8. Ir cilvēki, kuri tevi mīl

Viņi mīl tevi tik stipri, ka ir gatavi darīt visu, ko vien spēj, lai palīdzētu tev tikt galā ar šīm sāpēm. Ļauj viņiem, Viņi pateiks cik skaista tu esi, ka esi pelnījusi ko labāku. Un viņiem ir taisnība.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11.2017buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10.2017Dvine
Pilnigas mulķības
1 6 00:07 22.10.2017Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017