8 lietas, kuras mēs bieži vien jaucam ar mīlestību

Advertisement
Foto: ytimg.com
Advertisement

Bieži vien, mēs jaucam dažas lietas ar mīlestību, tāpēc, ka noteiktā brīdī jūtam kaut ko patiesi patīkamu un labu. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Ļoti labs sekss

Patiesi labs sekss var apmānīt tavas smadzenes. Ja tu to dari ar cilvēku, kurš tev patīk, tu vari padomāt, ka tev pret viņu ir daudz nopietnākas jūtas, nekā patiesībā. Ja jūs tikko esat sākuši tikties, esi uzmanīga, lai nesajauktu klasiskā seksa izjūtas ar mīlestību. Jā, iespējams tu iemīlies, bet tā nav mīlestības pazīme, tā ir tikai oksitocīna izmešana.
2. Atvainošanās no bijušā

Tikai tāpēc, ka tavs bijušais beidzot pa īstam ir atvainojies tev, nenozīmē, ka starp jums vēl joprojām ir mīlestība. Tici man, es pieļāvu tādu kļūdu, kad mans bijušais beidzot man atvainojās, par to, ka bija slikti izturējies pret mani, man radās visas tās sajūtas, kuras kā es biju domājusi jau sen ir pazudušas. Es domāju, ka viņa atvainošanās visu ir mainījusi un ka starp mums viss būs kā agrāk. Es kļūdījos.
Foto: com.ua
3. Kad tavs bijušais lūdz tev otru iespēju

Ja tavs bijušais pēkšņi atgriežas un lūdz tev otru iespēju, nedomā uzreiz, ka tas ir liktenis un mīlestība. Pat tad ja tev tā liekas laba ideja. Protams, cilvēki var mainīties, bet pirms piekrīti padomā divreiz.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017