8 pazīmes, ka jūsu laulība agrāk vai vēlāk izjuks

Advertisement
Foto: pmo.ee
Advertisement

Lai labāk izprastu ģimenes attiecības, mēs vērsamies pēc padoma pie šķiršanās advokāta. Beigu beigas, viņš katru dienu redz pāru, kuri šķiras, drāmu.

 

Mēs palūdzām šķiršanās advokātu pastāstīt par visbiežāk sastopamām pazīmēm par to, ka pāris, visticamāk, izšķirsies.

Raksta turpinājums
Foto: pmo.ee
1. Jūs nesarunājaties pēc strīda

”Slikta zīme, ja pāra strīds vienmēr beidzas ar nerunāšanu. Protams, strīdi - tas ir normāli, bet, ja tas vienmēr pāraug nopietnā konfliktā un beidzas ar klusēšanu, tas neko labu attiecībām nesola”, - uzskata Džeisons Levoi, šķiršanās advokāts no Ņujorkas.

2. Jums ir garlaicīga seksuālā dzīve

”Tas ir acīmredzami. Cilvēki var iztikt bez seksa, bet jūs esat dzīvi cilvēki un sekss - tā ir mūsu dabiskā nepieciešamība. Jā, ir attiecības bez seksa, bet ļoti daudziem maniem klientiem, tas, ka nav sekss - galvenais šķiršanās iemesls”, - saka Rendals M. Keslers, advokāts no Atlantas, Džordžijas štats.
3. Jums ir maz kopējā

”Lai gan, pretējās puses, patiešām pievelkas, bet nedomājiet, ka īpašības, kuru dēļ jūs iemīlējāt otru cilvēku, palīdzēs jums saglabāt laulību. Piemēram, ja viens no laulātajiem ir ekstraverts, kurš mīl jautri pavadīt laiku ārpus mājas līdz pat rītausmai, bet otrs no laulātajiem mīl gremdēties siltā vannā pulksten 7 vakarā, iedzert glāzi silta piena un palasīt labu grāmatu, tāds pāris droši neizturēs tik nopietnu atšķirīgu dzīvesveidu”, - Liza Helfenda Meijere, advokāte no Losandželosas, Kalifornijas štats.

4. Vienam no jums karjera ir svarīgāka par ģimeni

”Ja partneris vienmēr savu karjeru uztver kā pašu svarīgāko, tajā skaitā, svarīgāku par attiecībām, var rasties problēmas. Piemēram, mana firma pārstāvēja militāros oficierus, kuru laulātās sākumā piekrita pašas rūpēties ģimeni, lai oficieri varētu pievērsties savai karjerai. Bet pēc ilgiem mājās sēdēšanas gadiem, viņas sāka izteikt neapmierinātību. Pat pašas stiprākās attiecības ar laiku nodziest, ja viens no partneriem paceļ karjeru augstāk par ģimeni”, - Kristiāna Denmone, advokāte no Tampas pilsētas, Floridas štats.
5. Viņi ienīst viens otru

”Pazemojums un vienaldzība vienam pret otru ir svarīgākie rādītāji tam, ka attiecības, beigu beigās, izbeigsies. Laulātajiem ir jāciena viens otru, jāciena atšķirības savā starpā, nevis uzskatīt, ka atšķirības ir pazīme, ka otrs cilvēks ir muļķis vai viņam nav taisnība”, - Kārena Kovi, advokāte un speciāliste šķiršanās jautājumos no Čikāgas, Ilinoisas štats.

6. Jūs necienāt viens otra mīlestības valodu

”Ir ļoti svarīgi zināt, kāda ir partnera mīlestības valoda - zināt, kas palīdz viņai vai viņam just viens otra vērtību. Laulātie var mīlēt viens otru, bet viņi nevar justies mīlēti, ja viņiem ir dažādas mīlestības valodas. Piemēram, ja viens no laulātiem izrāda mīlestību, darot noderīgas lietas, vai pērkot dāvanas, bet cits pieņem mīlestību caur komplimentiem, mīlošiem pieskārieniem vai laiku, ko pavada kopā, tad viņš nejūt un nesaņem mīlestību”, - Denis A. Koens, advokāts no Marina Del Rei, Kalifornija.
7. Jūs noklusējat patiesību viens no otra par saviem izdevumiem

”Laulība - tās ir partnerattiecības, bet katram ir jānes atbildība pret otru pusi par visas ģimenes finansēm. Kad finanses ir sadalītas, abiem partneriem ir vienkārši. Pāri var izveidot atsevišķus vai kopējus bankas kontus, bet ja nav pārskatāmības tajā, kā tiek tērēta vai krāta nauda, iespēja noteikt un sasniegt finansiālos mērķus, tādus kā mājas iegāde vai pensija. Tas noved pie vilšanās”, - Pidža A. Sačdev, advokāte no Sandjego, Kalifornija.

8. Viņi vispār nestrīdas

”Daudzi pāri izvairās no neveiklām situācijām un problēmām, slēpjot taisnību vai ignorējot to, kas notiek viņu attiecībās. Tas noved pie neapmierinātības. Vīrs ir jūsu labākais draugs, uzticības persona, mīļākais. Jums viņam ir viss jāstāsta. Jums ir jāiemācās pieņemt jebkuru viņa komentāru, negraujot laulības saites”, - Duglas S.Kepanis, advokāts no Ņujorkas.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:13 19.05Viktors
Welos atrast otru pusiti
0 0 19:06 29.04Taa sanaaca
Jaa,cukura daudzums nav uzrakstiits.
1 0 15:48 20.04Lāsma
Darbs? tas ko tu tur raksti ir sviests . Ej uz mājām strāda , un pasaki savam darba kolēģim , ka tu vēlies strādāt ar jūsu attiecībām , apskatīsies ko viņš tev pateiks , nu es viņa vieta tevi nahuj pasūtītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017