8 pazīmes, ka viņš ir ideāls tēvs

Advertisement
Advertisement

Tēti ir vajadzīgi visādi. Bet ir arī ideāli tēvi, atpazīt tos var pēc 8 pazīmēm.


Viņi runā ar mazuli savā valodā


šo putniņu trallināšana ir absolūti unikāla un neatkārtojama! Šis tētis ir spējīgs ne tikai atkārtot jau izdomātus vārdiņus, bet izdomāt ar vien jaunus, atliek viņam vienkārši paskatīties vai pavadīt laiku ar mazuli.

 

Viņam ir savi īpašie jociņi


Tētis saka savam mazulim kaut kādus īpašus vārdus, un tas krīt no kājām no smiekliem. Tā ir pazīme, ka starp tēvu un bērnu ir īpaša saikne.

Raksta turpinājums
Viņš nemitīgi publicē mazuļa attēlus sociālajos tīklos

Parasti šāda vājība piedien mammām, bet, ja pat tētis dalās ar skatiem, kā guļ viņa mazulis, kā viņš spēlē bumbu, ēd biezeni ­ tas ir lepnums par mazuli, kura attīstībai arī pats tētis daudz velta laiku.

Viņš ir ar mieru darīt „netīro” darbu

Būt par „autiņbiksīšu nomainītāju, mazgāt podiņu, asistēt mazgāšanas laikā... Īsāk sakot, izpildīt visus tos darbiņus, kuru vairums tēvu uzskata par īstu murgu. Ideāls tēvs nedalīs rūpes par mazuli darbiņos, kas ir viņam un ko viņš nekad nedarīs.
Viņš zina visus sava bērna draugus

Viņš ātri orientējas, ka „rudais Ansis” ­ tas ir labākais draugs, bet „ Pēteris ar mašīnu” kaujas, savukārt „Anna ar bizītēm”­ tā ir pirmā mīlestība.


Viņš dievina pastaigāties ar savu mazuli

Tāds tētis ir labākais trenažieris vai atrakcija. Bērnu laukumā viņš izdomās 100 rotaļas stundas laikā un neļaus mazulim garlaikoties, jo uz šo laiku pats kļūs par bērnu.
Viņš lasa mazulim pasaku pirms miega

Lai cik noguris nebūtu tētis, viņš lasa mazulim pasaku, zina, kura pasaka ir vismīļākā, kura biedē, kura nodaļa ir jāizlaiž, bet kura ir jāpastāsta saviem vārdiem.

Citas mammas jūs apskauž

Tas, iespējams, ir pats labākais rādītājs, ka jūsu vīrs ir vislabākais tētis, un citi, līdzīgi kā jūs, labprāt vēro draudzību un mīlestību starp jūsu vīru un bērnu. Galvenais pašai nepalikt greizsirdīgai.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017