9 cietsirdīgas patiesības par mīlestību pret DVĪŅIEM

Advertisement
Advertisement

1. Viņi ir neizlēmīgi 

 

Kaut ko izlemt priekš  viņiem ir ļot grūti un spontāni. Ja lēmums ir svarīgs, jums iespējams nāksies viņam palīdzēt. Viņi vēlētos rīkoties, nevis kļūt domīgiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
2. Viņi ir impulsīvi tēriņos

Viņi pērk lietas pēc izjūtām, nevis pēc nepieciešamības. Dvīņi nomierina savu ego ar to, ka lutina sevi ar dažādiem tēriņiem. Viņiem patīk dzīvot un izbaudīt katru brīdi.

3. Viņi ir visur

Viņi ir draudzīgi ar visiem un paspēj būt visur. Dvīņi tiek galā ar sociālām situācijām un paspēj būt gandrīz jebkurā kompānijā. Viņi nestāv uz vietas.
4. Viņi nepievērsīs uzmanību tam, ko jūs sakāt

Iespējams tāpēc, ka viņiem ir grūti ilgi koncentrēties uz vienu sarunas tematu vai tāpēc, ka viņi piesienas pie lietām, kuras pievērš viņu uzmanību. Viņi neklausīsies visā ko jūs sakāt.

5. Viņiem patīk būt starp intelektuāļiem

Viņiem patīk ielenkt sevi ar gudriem cilvēkiem. Viņiem nav interesanti ar cilvēkiem, kuriem nav nekādu zināšanu.
Foto: pmo.ee
6. Viņi vēlas personīgo telpu

Viņi vēlas, lai viņiem ir personīgā telpa. Kaut arī dažas Zodiaka zīme baidās no vientulības, Dvīņiem tā ir nepieciešama, lai augtu.

7. Viņi dod priekšroku saderībai

Dvīņi sader ne ar visiem cilvēkiem, ja jūs neesat Lauva, Svari, Auns, Ūdensvīrs, tad ar jums var būt grūti.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017