Celulīta ārstēšana: profesionāļu ieteikumi

Advertisement
Advertisement

Kas tas celulīts tāds ir? Plastiskās ķirurģijas un kosmetoloģijas institūta „Virtus” speciālisti un galvenie ārsti ne reizi vien saskaras ar šo jautājumu. Uz mūsu klīniku nāk milzīgs daudzums sieviešu, kuras vēlas reizi pa reizēm tikt galā no šīs problēmas, jo oficiāli celulīts netiek uzskatīts par slimību.


Turklāt celulīta problēma ir sākusi satraukt sievieti salīdzinoši nesen - līdz 1973. gadam celulīta parādīšanās uz ādas tika uzskatīta par dabīgu procesu.Raksta turpinājums - lapa #1
Lai kā tur būtu bijis iepriekš, pašlaik sievietes saprot, ka šī parādība uz ādas bojā skaisto un veselīgo ādas izskatu. Tieši šī iemesla dēļ, mūsu speciālisti uzņemas izlabot šo defektu. Bieži celulīta problēma rodas sievietēm grūtniecības laikā, bet var rasties arī citā laikā. Kā gan to ārstēt? Kādās pastāv metodes cīņa ar celulītu?

Daudzi ārsti piedāvā ļoti plašu pakalpojumu spektru, kurus izmantojot, daiļā dzimuma pārstāves var atkal justies skaistas un ar veselu ādu. Ir ļoti dažādas anticelulīta programmas. Ir programmas ar speciālām ietīšanām, pīlingu, mezoterapiju. Ielaistos gadījumos ārsti iesaka sava pacientēm metodes ar aparātiem, kuri ir jau paspējuši sevi pierādīt.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017