Cīnāmies ar kāju pampšanu

Advertisement
Advertisement

Jums noteikti ir zināms stāvoklis, kad pēc garas darba dienas sāk sāpēt kājas, tās piepampst, bet potītes, daudzu sieviešu lepnums, praktiski nav redzamas. Gribas novilkt apavus un tās izstiept uz dīvāna? Ja šī problēma atkārtojas arvien biežāk, noteikti rekomendējam vērsties pie ārsta, jo, ja neskaita tīri estētisku diskomfortu, kāju pampšana var liecināt par noteiktām slimībām.

Raksta turpinājums - lapa #1
Iespējamie iemesli

Visbiežāk kājas piepampst asinsrites un limfu darbības un traucējumu dēļ. Iemesli var būt dažādi: mazkustīgs dzīvesveids, ilga atrašanās sēdus pozīcijā, neērti apavi, apavi uz augsta papēža un tml.. ir iespējami arī nopietnāki iemesli: hormonālas izmaiņas, problēmas ar nierēm un limfu sistēmas, sirds mazspēja, vēnu varikoze. Pēc palīdzības ir jāvēršas pie terapeita, kurš jūs novirzīs pie nepieciešamā speciālista. Jo ātrāk noskaidrosiet īsto iemeslu, jo ātrāk un vieglāk atgriezīsieties normālā dzīvē.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017