Dažādu valstu bērnu audzināšanas principi

Advertisement
Advertisement

Nevienam nav noslēpums, ka dažādās valstīs ir dažādi bērnu audzināšanas principi. Piemēram, ārzemēs vecāki nejautā padomu par bērna audzināšanu sociālos tīklos un necenšas pārliecināt pediatru pošu laikā. Turklāt, viņie pieturas pie noteiktiem ieradumiem, kuri mums var šķist jocīgi vai pat aizdomīgi.

 

Mēs esam sagatavojuši jums sarakstu ar septiņiem bērnu audzināšanas veidiem no dažādām valstīm.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Japāna: atļauj septiņus gadus vecam bērnam vienam pašam pārvietoties metro

Japānā sākumskolas klašu skolēni patstāvīgi brauc no skolas uz mājām ar metro, pat tad, ja viņiem nākas pārsēsties dažādos transportos. Taisnību sakot, vecāki nav par to sajūsmā, bet jau ir pieraduši. Mūsu vecāki sūta bērnam nez cik ziņu, interesējas, kur viņi ir, vai ir paēduši. Bet japāņi no mazotnes, audzina savus bērnus būt patstāvīgiem un organizētiem.

2. Amerika un Eiropa: bērni daudz laika pavada ar tēvu

Amerikānis vai eiropietis ar savu bērnu spēļu laukumā - normāla parādība. Rietumos tēvi neuzskata par aizraujošu celt ar dēlu smilšu pilis vai pīt meitai bizes citu vecāku klātbūtnē. Mūsu tēvus var ieraudzīt spēļu laukumos tikai tajos gadījumos, kad sieva ir uzsākusi ģenerāltīrīšanu un ir izsūtījusi vīru ar bērnu pastaigā, lai tie nemaisītos pa kājām. Par to, ko viņam šādos gadījumos darīt, tēvam nav īsti skaidrs, tādēļ viņš visbiežāk skatās telefonā un ik pa laikam nepārliecinoši mierina savu raudošo mazuli.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017