Divi likumi, kuri izmainīs jūsu personīgo dzīvi uz visiem laikiem!

Advertisement
Advertisement

Ir divi attiecību likumi, kuri patiešām strādā. Tie der gan sievietēm, gan vīriešiem. Bet tie, kuri tos nezina, ir nolemti tērēt laiku un nervus uz nepiemērotiem cilvēkiem.Raksta turpinājums - lapa #1
Pirmais likums: attiecībām ir jābūt vieglām.

Viegli ir jābūt jau no paša sākuma. Kopš pirmajām minūtēm. Cilvēks, ar kuru uzreiz jūtaties kā seni paziņas jums, der daudz labāk par to, kuru ir jāaplido gadiem ilgi. Puisis, ar kuru, jau pēc 15 minūtēm esat gatava palikt vienatnē tirdzniecības centra tualetē ir daudz labāks par tādu, kuram jūs gadiem ilgi rakstiet, tā arī nesaņemot atbildi. Meitene, kura uzriez izrāda pret jums interesi ir labāka par skaistuli, kuru ir jāved uz Bahamas salām. Vienkārši – tas nozīmē labi. Sarežģīti – slikti.

Tā ir aksioma. Nav nepieciešams to pierādīt. Vispār nevienam nekas nav jāpierāda attiecībās.

Nevienu nevajag iekarot, nevienam pakļauties un nevienam pakaļ skriet nevajag. Izdarot to vienu reizi, jūs to darīsiet katru dienu, bet pretreakcija būs tikai kaprīzs un neapmierināts ģīmis. Ja uz reizi neiedegās, nesanāca, tad nevelciet kaķi aiz astes. Tātad – nav jūsu cilvēks. Sarežģītas attiecības der tikai tiem, kuriem ir garlaicīgi, un kuriem ir daudz brīva laika. Visiem pārējiem tas tikai bojā nervus.

Nav vajadzības ļaut sevi iegrūst sarežģītās attiecībās. Attiecībās, kurās jūs tikai to vien darāt, kā dejojat zem kāda stabules – pazemojoši. Agrāk vai vēlāk jūsu pacietības beigsies. Tikai pazaudēsiet laiku un iespējas.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017