`Dzelzs lēdija` - trīs Zodiaka zīmes, kurām ir stiprs raksturs!

Advertisement
Advertisement

Jums ir kādreiz nācies satikt pa īstam stipru sievieti, kura savu sasniegumu dēļ ir gatava gāzt kalnus?

 

Tikai trīs Zodiaka zīmju pārstāves ir ar kolosālu gribasspēku un nekad nepadodās - iet cauri visam, lai sasniegtu savu.

 

Astrologi brīdina, ka ar šīm sievietēm labāk neiesaistīties konfliktos, savādāk tikšanās ar viņām var beigties kā pilnīga izgāšanās.

Raksta turpinājums
AUNS

Ārēji var likties, ka viņas ir trauslas un vājas, bet pirmais iespaids ir mānīgs. Auni augsti ciena neatkarību un ir gatavas cīnīties par personīgajiem ideāliem līdz pēdējam.

Kamēr jūs neesat uzsākuši karu, viņas uzvedīsies mierīgi, neakcentēs uzmanību uz sīkumiem.

Tomēr, pietiek tikai pārkāpt robežām, kā Auni nekavējoties sāk cīņu, visbiežāk tas beidzas ar viņu uzvaru.
VĒRSIS

Šīs sievietes vienmēr ir atvērtas un labsirdīgas pret apkārtējiem. Pat nepateiksi, ka viņās slēpjas dzelzs raksturs.

Ir muļķīgi spriest par raksturu pēc ārējām pazīmēm. Ja jūs sabojāsiet Vērša iekšējo telpu, tad ieraudzīsiet sev priekšā pavisam citu cilvēku - dusmīgu un gatavu iznīcināt jūs. Esiet ļoti uzmanīgi komunikācijā ar Vēršiem.
Foto: day.az
MEŽĀZIS

Visbiežāk viņi uzvedas pieklājīgi - ļoti reti no viņām dzirdēsiet rupjus vārdus vai pieķersiet emociju uzplūdu brīžos.

Ārēji viņu vienaldzība ir principiālā dzīves pozīcija. Tādā veidā Mežāži attālina sevi no cilvēkiem, kuri vēlas pazemināt viņu pašnovērtējumu.

Ja klasiskā metode nestrādā, tad Mežāži rīkojas ar aktīvākām darbībām. Šajā momentā turieties tālāk no viņām.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017