Ēdiens ir veselīgs priekš tās ķermeņa daļas, kurai tas līdzinās 

Advertisement
Advertisement

Visiem ir zināms teiciens `Tu esi tas, ko tu ēd`. Nu lūk, šajā teicienā ir paslēpts vairāk jēgas, nekā mums liekas. Mēs esam atraduši vairākus produktus, kuri atgādina tās cilvēka organisma daļas, priekš kurām šie produkti ir īpaši veselīgi. Piemēram, valrieksts ir ļoti līdzīgs smadzenēm. Sakritība? Iespējams, bet tā nav vienīgā.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Burkāns - acis
Sagriežat burkānu šķēlēs un jūs ieraudzīsiet, cik ļoti šis dārzenis atgādina aci. Tā ir taisnība, ka ēdot burkānu, jūs darāt labu priekš savām acīm. Burkānā ir daudz vitamīnu un antioksidantu, kas samazina redzes zaudējuma risku lielā vecumā.
Valrieksts - smadzenes
Valrieksta krunkas un forma atgādina smadzenes. Tas nav pārsteidzoši, ka valrieksts tiek uzskatīts par pelēkās vielas produktu, valrieksti satur lielu koncentrāciju omega-3, kas atbalsta normālu smadzeņu funkcionēšanu.
Selerija - kauli
Selerijas garie, tievie kāti ir līdzīgi kauliem un ļoti veselīgi. Selerijā ir vitamīni, kas regulē kaulu mineralizāciju.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017