Ēdiens, kurš palīdzēs iekarot vīrieša sirdi...

Advertisement
Advertisement

Daudziem ir zināma frāze: „ceļš uz vīrieša sirdi ved caur vēderu”. Šo frāzi ne velti radīja pieredzējušās un gudrās angļu sievietes XIX gadsimta sākumā... Šo sieviešu viedoklis paliek nemainīgs un tiek nodots no paaudzes paaudzē – vīrieša sirdi var iekarot ar sātīgu un gardu ēdienu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Senā Ķīnā teica, ka bambuss aug cauri kuņģim un tikai pēc tam uz sirdi... Katrs vīrietis mīl labi paēst, un tādēļ paēdis vīrietis kļūst tuvāks un laipnāks pret sievieti, kura spēj „izaudzēt bambusu” uz viņa sirdi.

Vēl 193. gadā Blanche Ebbutt publicēja vairākus vērtīgus ieteikumus sievām un vīriem, lai pacenstos nodrošināt stabilas ģimenes attiecības. Viens no uzrakstītiem ieteikumiem bija: „Apparently the state of your marriage ladies has a lot to do with the state of your partner`s digestion” (Tulk.: Ir skaidrs, ka jūsu laulībai, dāmas, ir daudz kas kopīgs ar jūsu partnera gremošanas sistēmu).
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017