Ēģiptes horoskops

Advertisement
Advertisement

 Horoskops ir cilvēka rakstura kopums. Tas spēj atklāt nezināmas lietas, balstoties uz dzimšanas laiku, vietu un citām specifiskām lietām.

 

Avots: Maija | Gangnam

Raksta turpinājums - lapa #1
Nīla

1-7 janvāris, 19-28 jūnijs, 1-7 septembris, 18-26 novembris

Nīla ir upe un ēģiptieši to dievināja. Nīla - upe, kas uzturēja cilvēku dzīvību. Upes ūdens ne tikai deva veldzi augsnei, bet arī to uzlaboja un mēsloja augsni palu laikā. Lūk kāpēc Nīla bija nevis parasta upe, bet gan dievība. Tai lūdza svētību bada gados.

Šīs zīmes pārstāvji ir kaislīgi, impulsīvi. Viņu dzīves devīze ir - labāk darīt un nenožēlot, nevis nedarīt un nožēlot! Šiem cilvēkiem der darbs, kura laikā nav jāatrodas vienā vietā - pie darbgalda. Viņiem ir nepieciešama kustība, pārvietošanās.
Šīs zīmes cilvēkiem var būt dziednieciskas spējas, viņi ar rokas pieskārienu var noņemt galvassāpes un negatīvo enerģiju. Līdzās esošie cilvēki jūtas labi viņu kompānijā. Šīs zīmes cilvēkiem ir spēcīgs, pozitīvs enerģijas apvalks.


Foto: travelnews.lv
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017