„Es nogalināju Merilinu Monro” – paziņoja bijušais CIP aģents pirms nāves

Advertisement
Advertisement

Kas var būt bīstamāks par cilvēku, kurš ir atzinies slepkavībā.


78 gadus vecais bijušais CIP darbinieks Normans Hidžes šo pirmdien veica šokējošu paziņojumu, kad atradās Ģenerālā Centra slimnīcā. Viņš apgalvoja, ka laika periodā no 1959. gadam līdz 1972. gadam veica 37 slepkavības, pildot valdības pavēles. Starp noslepkavotiem ir arī slavenā aktrise un modele Merilina Monro.


Hodžes strādāja CIP 41 gadu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Viņš stāsta, ka viņu ne reizi vien ir algojušas dažādas valsts iestādes, lai slepkavotu.

Viņš apgalvo, ka ir nogalinājis zinātniekus un aktierus, kuru idejas bija drauds ASV valdības interesēm.
„Mums bija informācija, ka Merilina Monro ir intīmās attiecībās ne tikai ar Kenediju, bet arī ar Fidelu Kastro. Mans komandieris, Džimijs Heivods, teica man, ka viņai ir jāmirst, bet nāvei ir jābūt kā pārdozēšana vai pašnāvība. Līdz tam brīdim, es vēl nekad nebiju nogalinājis sievietes, bet man bija jāpilda pavēle. Es to izdarīju Amerikas labā! Viņa varēja nodot stratēģisku informāciju komunistiem, mēs to nevarējām pieļaut”.
Viņu trenēja kā snaiperi un cīņas mākslā.

Tāpat viņš specializējās uz citām slepkavību metodēm, tādas kā uzspridzināšana vai noindēšanās.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017