Gribi iepazīt vīrieti - ved viņu uz veikalu iepirkties!

Advertisement
Advertisement

Gribi uzzināt par savu izredzēto visu? Tad ātrāk ved viņu uz veikalu! Tieši tur viss apslēptais iznāks ārā no tava mīļotā un viņš būs lasāms kā atvērta grāmata. Tieši tur taps skaidrs, kas ir tavā priekšā: diktators, skandālists vai histēriķis.

 

Tikai nesāc ar pašu trakāko - neved iemīļoto uz sieviešu apakšveļas vai kosmētikas veikaliem. Vairums vīrieši tos ienīst. Sākumam apstājies ar produktu lielveikalu vai tirgu. Īpaši pievērs uzmanību, ja vīrietis neņem tevi līdz uz veikalu un visus pirkumus veic pats. Tātad tu esi sastapusies ar autoritāru personību, iespējams pat - ar īstu diktatoru.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: pmo.ee
Vīrietis paklausīgi samaksā

Ja tavs iemīļotais veikalā neiesaistās pirkumu izvēlē, tikai paklausīgi atver maku pie kases, tātad tev ir gadījies normāls vīrietis. Tādu ir vairums. Visticamāk īpašu pārsteigumu ar šādiem vīriešiem nebūs. Kad viņš kļūs par tavu vīru, tad atdos gandrīz visu algu. Bet! Pārāk par to nepriecājies, jo visas problēmas tev nāksies risināt pašai. Bet viņš, darbā noguris, izstiepsies uz dīvānu pretī TV vai PC.

Aktīvi piedalās izvēlē

Ja veikalā puisis aktīvi piedalās pirkumu izvēlē, ik pa laikam strīdas ar tevi vai ir vērts pirkt šādu vai tādu lietu, tātad tavā priekšā ir vīrietis - partneris. Viņš nekautrēsies izteikt savas vēlmes, dažreiz pat uzstās. Šāds puisis nekad nebūs zem sievas papēža. Ja tu vēlies ar viņu uzsākt attiecības, tev būs jārēķinās ar viņa viedokli. Savukārt viņš ieklausīsies tavā viedoklī. Principā, gandrīz ideāls variants ilgām attiecībām, jo vīrietis aktīvi piedalīsies ģimenes dzīvē.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017