Gribi iepazīt vīrieti - ved viņu uz veikalu iepirkties!

Advertisement
Advertisement

Gribi uzzināt par savu izredzēto visu? Tad ātrāk ved viņu uz veikalu! Tieši tur viss apslēptais iznāks ārā no tava mīļotā un viņš būs lasāms kā atvērta grāmata. Tieši tur taps skaidrs, kas ir tavā priekšā: diktators, skandālists vai histēriķis.

 

Tikai nesāc ar pašu trakāko - neved iemīļoto uz sieviešu apakšveļas vai kosmētikas veikaliem. Vairums vīrieši tos ienīst. Sākumam apstājies ar produktu lielveikalu vai tirgu. Īpaši pievērs uzmanību, ja vīrietis neņem tevi līdz uz veikalu un visus pirkumus veic pats. Tātad tu esi sastapusies ar autoritāru personību, iespējams pat - ar īstu diktatoru.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: pmo.ee
Vīrietis paklausīgi samaksā

Ja tavs iemīļotais veikalā neiesaistās pirkumu izvēlē, tikai paklausīgi atver maku pie kases, tātad tev ir gadījies normāls vīrietis. Tādu ir vairums. Visticamāk īpašu pārsteigumu ar šādiem vīriešiem nebūs. Kad viņš kļūs par tavu vīru, tad atdos gandrīz visu algu. Bet! Pārāk par to nepriecājies, jo visas problēmas tev nāksies risināt pašai. Bet viņš, darbā noguris, izstiepsies uz dīvānu pretī TV vai PC.

Aktīvi piedalās izvēlē

Ja veikalā puisis aktīvi piedalās pirkumu izvēlē, ik pa laikam strīdas ar tevi vai ir vērts pirkt šādu vai tādu lietu, tātad tavā priekšā ir vīrietis - partneris. Viņš nekautrēsies izteikt savas vēlmes, dažreiz pat uzstās. Šāds puisis nekad nebūs zem sievas papēža. Ja tu vēlies ar viņu uzsākt attiecības, tev būs jārēķinās ar viņa viedokli. Savukārt viņš ieklausīsies tavā viedoklī. Principā, gandrīz ideāls variants ilgām attiecībām, jo vīrietis aktīvi piedalīsies ģimenes dzīvē.
Piekasīgs pircējs

Pirms kaut ko nopirkt, puisis izpēta katru preci, gandrīz vai pārbauda uz zoba, skaidro, kurš un no kā šo preci ir ražojis. Jā, ar šādu puisi nav viegli, ne tikai iepirkumu laikā. Viņš tā uzvedas, jo skaidri zina savu cenu. Viņš pārāk piekasīsies ikdienā, izsakot tev dažādas pretenzijas. No otras puses, ir ļoti glaimojoši būt šāda puiša meitenei, jo viņš ir pieradis saņemt visu pašu labāko. Un tu esi viņa ideāls. Un pilnīgi iespējams, ka pie precēm viņš piesienas tādēļ, ka vēlas visu pašu labāko arī tev. Ja tu viņu mīli, tad spēsi pielāgoties, ja pieņemsi viņu tādu, kāds tas ir.

Neatļauj dārgus pirkumus

Tu izvēlies ne pašus lētākos produktus, bet mīļotais tev aizrāda, ka šīs lietas ir par dārgu. Vēl saprotams, ja jums ir kopējs budžets. Daudz trakāk, ja tu apmaksā pirkumu pati, un tomēr tev nākas klausīties aizrādījumus par izšķērdību. Šāda puiša uzvedība stāsta par to, ka viņš vai nu ir nabadzīgs, vai ļoti skops. Ir skaidrs, ka, ja tu zini, ka puisis maz pelna, nav vajadzības no viņa pieprasīt dārgus pirkumus, viņš būs satraukts un pazemots no tavas puses. Bet, ja tu droši zini, ka vīrietim ir pietiekoši ienākumi, bet viņš nevēlas pirkt dārgāku vīnu, tad droši, ka tavā priekšā ir skopulis. Tad labāk padomāt, vai vajag ar viņu savienot dzīvi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!
0 0 09:00 07.06Aiga
Pilnīgas muļķības, un tāds laiks 22.00, laikam, neeksistē :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017