Iemesli, kāpēc vajadzētu draudzēties ar Skorpionem - lūk jums 5 iemesli!

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
4. Viņi nav uzbāzīgi

Pat tādai aktīvai Zodiaka zīmei ir vajadzīgs laiks, lai pabūtu vienam.

Ja Skorpions tev nezvana, tas nozīmē, ka viņš atpūšas no visa un visiem. Šīs zīmes pārstāvji dod priekšroku vakara pavadīšanai ar grāmatu vai kāda iemīļota seriāla skatīšanos. Tas nav slikti, viņi dod iespēju draugiem atpūsties no kompānijas. Skorpioni nav uzbāzīgi.
5. Necenties viņu apmānīt

Skorpionam ir labi attīstīta intuīcija. Ja tu centīsies viņu apmānīt, tev tas neizdosies.

Skorpioni var atriebties, tāpēc labāk viņus neaizvainot.

Ja tev ir draugs Skorpions, tad iesakām viņu cienīt. Tie ir grūti cilvēki, bet bez viņiem šajā dzīvē mums neiztikt.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 15:24 29.10.2017Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10.2017Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
1 5 12:36 16.10.2017***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017