Iespējams Tu visu laiku nepareizi mazgāji matus. Lūk risinājums!

Advertisement
Foto: com.au
Advertisement

Liekas, kas gan varētu būt nepareizs tādā ierastā rituālā, kā matu mazgāšana. Tomēr, stilisti-frizieri saka, ka ikdienā nepareiza matu mazgāšana var novest pie tādām sekām: sausums, lūšana, galu šķelšanās un matu izkrišana.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Kā pareizi mazgāt matus:

Skalošana
Pirms tā, kad ieziepējat matus ar šampūnu, kārtīgi tos noskalojiet. Tā matu attīrošā darbība būs efektīvāka.

Galu aizsardzība
Garu matu īpašniecēm: aizsargāt matu galus no šķelšanās, mazgāšanas laikā palīdzēs kondicionieris! Vienkārši uzliec to pirms matu mazgāšanas ar šampūnu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017