Ir tikai viens veids, kā aizdedzināt kaisles uguntiņu vīrietī...

Advertisement
Foto: gq.com
Advertisement

Vīrs vai draugs vairs nav tik ieinteresēts? Tā mēdz gadīties. Jūsu gadījumā, govis, tā ir vienmēr.Raksta turpinājums - lapa #1
Kad jūs „mīl”, jūs bez problēmām staigājiet pa mājām apenēs ar pielipinātu ikdienas ieliktnīti un piesārņojiet mīļākā ausis par saviem nagiem, hormoniem un viņa muļķi – mammu. Tad jūs skrieniet pie zīlniecēm, min*ta kursiem un apakšveļas veikaliem. Jūs velkat vīrieti uz jūru, kur uz savu celulītu uzstiepjat mežģīnes, un numuriņā bez kondicioniera iededziniet sveces un pieprasiet dzimumaktu. Jūs pētāt forumus un žurnālus, kur jums piedāvā izmēģināt piecus veidus, kā atgriezt kaisli attiecībās. Jūs paklausīgi tām sekojiet un pat sākat trenēt dupsi. Bet nekas nesanāk: viņš vairs jūs negrib.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017