Izvēlies kleitu un mēs pastāstīsim kādu dzīves etapu tu tagad pārdzīvo!

Advertisement
Advertisement

Jūs pat nespējat iedomājaties, ko slēpj jūsu zemapziņa. Tajā ir slēpti daudz noslēpumi par mūsu personību. Šādi testi palīdz atrast un izvilkt tādus sīkumus par mums, ka pat neticas, ka tas ir par tevi. Jūs pat varat neticēt horoskopiem, ekstrasensiem un pat Nostradamusa prognozēm, bet mēs uzskatām, ka tādi vienkārši testi - ideāls veids, kā uzzināt mazliet vairāk par savu personību. Un par to, kādā dzīves etapu jūs tagad pārdzīvojat.

Raksta turpinājums - lapa #1
Kleita Nr. 1

Jūs vēlaties pašas vienkāršākās lietas savā dzīvē. Jūs izbaudāt klusumu, mieru un vientulību. Kad jūs atrodaties citu cilvēku kompānijā, tad jūs dodat priekšroku, lai viss būtu, kā mājās. Tāpēc jums patīk pavadīt laiku, šaurā draugu lokā un tikai tuvāko radinieku lokā. Jūsu nākotne pavisam obligāti būs laimīga - tikai tāpēc, ka jūs zināt, kas jums patīk un kas jums piestāv. Jūs - viens no tiem cilvēkiem, kurš ir spējīgs redzēt skaistumu vienkāršās lietās. Kādam jūšu dzīvesveids var likties garlaicīgs, bet jūs varat būt pārliecināts tajā, ka jūsu dzīvē noteikti nebūs nekādu drāmu.
Kleita Nr. 2

Jūs vēlaties kļūt bagāts cilvēks. Jūs zināt, ka dzīve pretī naudai iet caur smagu darbu. Jūs vēlaties, lai dzīvē jums būtu tikai patīkamas lietas un notikumi, bet saprotat, ka tam vajag kārtīgi strādāt un kustēties pret savu mērķi soli pa solim. Jūs nebaidāties sasniegt virsotnes, bet galvenais padoms, kuru mēs varam dot, skan tā: `Neaizmirsti sasniegt baudu no procesa, kad sasniedz virsotnes`.
Kleita Nr. 3

Jums vajadzētu būt ļoti uzmanīgai. Jums ir risks pieņemt neapdomātus lēmumus. Iemācieties lasīt brīdinošas zīmes un domāt pirms metaties kārtējā piedzīvojumā. Jūs piekrītat tam, ka pēdējā laikā esat diezgan bieži riskējusi, iespējams ir pienācis laiks kustēties uz priekšu ar lielāku uzmanību. Jūs cerat, ka kāds tur `augšā` pieskata jūs un parūpēsies par jums.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017