Ja jūs ar bijušajiem vēlaties palikt draugi - jums kaut kas nav labi ar psihi!

Advertisement
Advertisement

Visi mēs esam dzirdējuši par situācijām, kad pēc smagas šķiršanās, bijušie mums piedāvā palikt par draugiem, un mēs visi esam par to domājuši, ko tas nozīmē un kāpēc viņi tā dara. Par šo esam domājuši ne tikai mēs, bet pat psihologi - profesionāļi un secinājumi, pie kādiem viņi ir nonākuši var mūs pārsteigt, vai pat šokēt.

 

Oklendas universitātes zinātnieku pētījumā, tika atrasta saikne starp sliktajām cilvēka personības īpašībām un tā ir vēlme uzturēt attiecības pat pēc loģiskām beigām.

Raksta turpinājums - lapa #1
Citiem vārdiem, cilvēki, kuri cenšas saglabāt draudzīgas attiecības ar saviem bijušajiem, tie cilvēki ar lielāku iespēju var būt egoisti vai psihopāti.

Turklāt, pētījums noteica, kāpēc šo negatīvo īpašību cilvēki mēģina saglabāt attiecības ar bijušajiem. Pētījumu grupas veiktā aptauja parādīja, ka lielākoties, viņi to dara sekojot savam mērķim (materiālo nolūku, draudzīga seksa vai kā cita vadīti).

Tātad, viņi saglabā attiecības ar bijušajiem ne jau lai rūpētos vai uztrauktos par viņiem, bet tāpēc, ka vēlas izmantot viņus savos mērķos.
Foto: jv.ru
Kā raksta paši pētnieki:

`Šis pētījums daļēji ir saistīts ar literatūru, kas izzina tās saucamos kritiskos veiksmes faktorus biznesā un tā rezultāti liecina, ka draudzība pēc šķiršanās ir sava veida stratēģija, kas saistīta ar šiem faktoriem, analoģiski tai, ļauj eksistēt tālākam nepieciešamo resursu apmaiņām.`
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!
0 0 09:00 07.06Aiga
Pilnīgas muļķības, un tāds laiks 22.00, laikam, neeksistē :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017