Ja jūs izjūtat šos simptomus, jūs kļūstat par tiem, kuriem jums jābūt!

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Ja jūs neesat pārliecināti tajā, vai progresējat savā dzīvē, paskatieties uz šīm unikālajām pazīmēm, kuras norāda uz to, ka jūs kļūstat tieši par to cilvēku, kuram jums jabūt. 

 

Attīstīties ne vienmēr mēdz būt viegli un komforti. Kad mēs liekam lietā visu spēku, lai piepildītu sapņus savā dzīvē, tad mēdz būt arī bailīgi. Lai pilnībā atklātu savu potenciālu, mums ir jāpārstāj baidīties un ir jāiziet no savas komforta zonas. 

 

Ja jūs izjūtat nākamos simptomus, jūs varat būt pārliecināts tajā, ka jūs kļūstat par to, kuru jums jabūt.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Jūs saprotat sevi

Jūs zināt, ka jūs atrodaties progresa stadijā. Jūs noskaidrojat, kurš liek jums kustēties uz priekšu. Turklāt, jūs esat izanalizējuši savus ierobežotos pieņēmumus, esat pieņēmies risināt dziļas problēmas un savas versijas labākas izveidošanas. Jūs turpināt pieļaut kļūdas, tomēr jūs saprotat, kā tās izmantot savai pašizaugsmei.

Jūs nevainojat citus cilvēkus tajā, kas notiek jūsu dzīvē. Jūs esat pārliecināts, ka atbildība par visu notiekošo guļ tikai uz jūsu pleciem. Jūs zināt, ka neesat upuris. Jums piemīt pietiekams spēks, lai izlabotu savu dzīvi.

Tas nenozīmē, ka jūs vienmēr zināt, ko darīt vai teikt; tas nenozīmē, ka jums nav šaubu vai bailes. Vienkārši, kad jūs saskaraties ar problēmām, jūs sākumā analizējat to parādīšanos iemeslus, pēc tam atrodiet pareizo risinājumu.
Foto: cont.ws
2. Jūs atzīstat, ka visas nepieciešamās zināšanas ir savāktas jums iekšā

Lielākā daļa cilvēku ceļā uz pašizaugsmi pievērš lielu laiku psiholoģiskās literatūras lasīšanai. Mēs bieži vēršamies pēc padoma pie tiem, kuri ir staigājuši par šo Zemi pirms mums. Mēs lasām grāmatas un rakstus, apmeklējam seminārus, izmantojam profesionālo konsultantu pakalpojumus. Tomēr agri vai vēlu pienāk tāds moments, kad jūs iegūstat pēkšņu sapratni un saprotat, kas jūs notur. Jūs brīnišķīgi saprotat, kas notiek un kā to var izlabot. Jā, jūs varat meklēt informāciju noteiktos avotos, tomēr beigās kļūst skaidrs, ka visas nepieciešamās zināšanas ir jūsos. Tikai jūs zināt, kā būs labāk, tas attiecās uz visu: darbu, attiecībām un dzīvi.

Ne vienmēr ir viegli. Dažreiz jūs varat izjust bailes un apjukumu. Tomēr jūs esat uz pareizā ceļa.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!
0 0 09:00 07.06Aiga
Pilnīgas muļķības, un tāds laiks 22.00, laikam, neeksistē :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017