Ja jūs vēlaties, lai jums ir godīgas attiecības atcerieties šīs 5 lietas

Advertisement
Advertisement

Ja jūs veidosiet attiecības pozitīvi un pēc šiem likumiem, iespējams jums viss izdosies un nebūs vēlāk nekādas nesaprašanās. Ievērojot šos likumus var izveidot ilgas un laimīgas attiecības. Lai jums viss izdodās.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Izveidojiet attiecības uz pareizas nots

Attiecību sākumā jūsu abi neapzināti izveidojat likumus uzvedībā, robežas, kuras noteiks jūsu savienību mēnešiem uz priekšu. Tikko, kā šie likumi ir izveidoti, tos būs grūti izmainīt.

Piemēram, attiecību sākumā meitenei nebūs grūti visu laiku gatavot, vākt māju vienai pašai - viņa cenšas mīļotā dēļ. Tomēr, viņa principā nevēlās, lai tā būtu vienmēr. Viņa vēlas sadalīt mājas rūpes, vēlas, lai viņš negaida mūžīgo dažādību virtuvē. Ja viņa pašā attiecību sākumā ir izveidojusi tādu noti, tad vēlāk to būs grūti izmainīt. Tas ir pats vienkāršākais piemērs, bet tas pats notiek arī daudzās citās attiecību sfēras.

Lūk jums padoms: sākumā uzvedieties maksimāli dabīgi, dariet to, kas jums patiesi patīk, necentieties radīt iespaidu uz otru cilvēku. Tā jūs izbēgsiet no daudzām nesaprašanām vēlāk.

Pašā sākumā esiet godīga. Runājiet par visu, kas notiek starp jums. Nebaidieties likties pārāk nopietna.
2. Esiet godīga tajā, kas jūs kategoriski neapmierina

Neliekat ultimātus, bet runājiet. Paziņojiet savai otrai pusītei, kas jums ir principiāli svarīgi attiecībās, ko jūs nekad nevarēsiet ziedot. Varbūt jums svarīgs noteikums ir oficiālas kāzas, vai dzīvesvieta, varbūt ģimene un bērni.

Jo agrāk jūs noskaidrosiet svarīgus jautājumus, jo ātrāk sapratīsiet vai šīs attiecības ir tā vērtas.
Foto: wp.com
3. Tas ko jūs redzat, tas jums arī ir

Tas attiecās uz periodu, kad jūs sākat pierast viens pie otra un kļūstiet par sevi. Kad jūs pārstājat censties vienmēr būt laba, lai patiktu. Kad jūs sākat izrādīt dažādas nepatīkamas rakstura īpašības. Tad vajag vēlreiz paskatīties uz cilvēku un novērtēt viņu. Vai viņa atklātās īpašības nav kritiskas priekš jums? Tāpēc, ka tādu kādu jūs viņu redzat tagad - tāds viņš būs. Nav vajadzības cerēt, ka viņš mainīsies, vai arī jūs viņu izmainīsiet.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 21:58 12.01Ss
Tiešām...tiešām mūsdienās ir nepieciešami šādi paskaidrojumi, cilveki jau tik tālu degradējušies , ka paši nav spējīgi saprast kad pretējais dzimums nav vienaldzīgs! Drīz būs arī instrukcija kā dabiskāas vajadzības nokārtot?!Žēl cilvēkus kuriem pašiem.nav savu sajūtu un smadzeņu.
0 1 16:36 12.01LA
Labaak,lai viss skaisti beidzas,nevis dziivot turpmaak atmi'naas, cik bija for'si,utt... un,ja patie'saam to cilveeku paiistam miileeji,tad 'lauj vi'nam iet un buut laimiigam,nevis ar pagaatnes atmi'naam bojaat otra cilveeka naakotni !!!
0 0 17:41 07.01uii
cikos tad dzimst muļķi un sliņķi?!!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017