Ja tavam puisim ir šie 14 ieradumi, nekavējoties precies ar viņu!

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #3
7. Viņš nekomunicē ar savām bijušajām

Nekas labs nebūs, ja viņš joprojām kontaktējas ar savām bijušajām. Nevajadzētu būt nekādām dīvainām īsziņām vai telefona zvaniem viņa telefonā.
8. Viņš prot muļķoties

Viņš bļauj, kā 7 gadus vecs puisēns, kad viņa futbola komanda uzvar. Jūs kaujaties ar spilveniem, kad nevar izlemt, kuram ir jāceļas pirmajam, lai uzliktu tējkannu. Ar viņu ir jautri darīt jebko.
9. Viņam ir īsti draugi

Viņš viņus ciena, pat tad, ja viņi dzīvo citās pilsētās vai valstīs. Viņi regulāri komunicē viens ar otru, satiekas. Tā ir uzticama cilvēka pazīme.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11.2017buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10.2017Dvine
Pilnigas mulķības
1 6 00:07 22.10.2017Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017