Ja viņš tiešām ir tavs vienīgais, tad jūsu attiecībās būs 8 šīs lietas!

Advertisement
Advertisement

Kā teica viens amerikāņu rakstnieks Ričards Bahs: `Jūsu cilvēks - tas, kuram ir atslēgas no jūsu durvīm un kad jums ir atslēgas no viņa durvīm. Kad jūs jūtaties pietiekami droši, lai atvērtu viņam durvis uz savu sirdi, lai parādītu sevi.` 

 

Šajā haotiskajā pasaulē, mums nākas izmēģināt daudz jaunu attiecību, nekā gribētos, lai beidzot atrastu savu īsto cilvēku. Tāpēc, ka ne katrs spēs aizpildīt jūsu sirsniņu tā, kā JŪSU cilvēks. 

 

Bieži vien, mēs piekrītam kam mazākam, kam vidējam. Pirmkārt, tāpēc, ka baidamies palikt vieni. Otrkārt, tāpēc, ka neticam, ka satiksim savu Vienīgo. 

 

Mums nāksies izbaudīt vairākas attiecības, pirms mēs atradīsim savu ideālo. Kā zināt, ka cilvēks ar kuru jūs esat tagad kopā ir tā īstā pusīte? Tam ir 8 pazīmes par kurām pastāstīsim tālāk rakstā. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Tas ir tas, kas ir iekšā

Aprakstīt, kas jums ir jāizjūt esot blakus šim cilvēkam, grūti. Tā ir ļoti dziļa emocija, kuru nevar aprakstīt ar vārdiem.
Foto: day.az
2. Dejavu

Ja esat satikuši savu otru pusīti, jums ir jājūt, it kā jūs viņu zinātu veselu mūžību, it kā vienmēr esat bijuši kopā. Daži to sauc par atmiņām no iepriekšējās dzīves, it kā jūs tad jau esat bijuši pāris.
Foto: day.az
3. Jūs vienkārši saprotat viens otru

Dažreiz jums nav jāpabeidz teikums, jeb arī citreiz pat nevajag tos uzsākt: jūs saprotat viens otru no pus vārda. Varbūt jums ir kas tāds ar draugu vai mammu, bet tagad esat to atraduši arī savā īstajā cilvēkā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017