Ja vīrietim ir šīs 12 īpašības, nekad nelaidiet viņu vaļā!

Advertisement
Advertisement

Daži vīrieši ir labāki, nekā pārējie. Jā, visi cilvēki ir līdzīgi, bet var viegli pierādīt, ka vieni vīrieši ir labāki nekā pārēji.

 

Labākais arguments: daži vīrieši labāk der tam, lai būtu mīloši partneri, nekā citi. Tas nenozīmē, ka viņi tādi ir kļuvuši vienā jaukā dienā, bet dažādos dzīves momentos, visi cilvēki ir dažādi.

 

Visi cilvēki pastāvīgi attīstās, mācās un izmanto dažādus raksturojumus, kļūdās un turpina. Eksistē daudz raksturojumi, kuri padara vīrieti par īstu vīrieti.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Kad viņš skatās uz jums, viņš patiesi skatās uz jums

Ja vīrietis skatās jums tieši acīs, izveidojot neredzamu līniju, kura jūs apvieno, viņš skatās jūsu dvēselē. Viņš mēģina saņemt iedomas par personību, kas slēpjas aiz jūsu acīm. Viņš mēģina atrast to lietu, kas jūs padara par to, kas jūs esat.

Tas ir ļoti specifisks skatiens, ar kuru dalās divi iemīlējušies cilvēki. Ja jūsu vīrietis tā skatās uz jums, tad jums ir ļoti paveicies.

2. Viņš ir labs, bet nav vājš

Eksistē agresīvi cilvēki, kuri pozicionē sevi augstāk par visiem. Tāpat eksistē arī vāji vīrieši, kuri izbēg no jebkuriem pienākumiem un konfliktiem. Labāk turieties pa gabalu no abiem šādu tipu vīriešiem.

Ir arī tāds vīriešu tips, kas apvieno sevī spēkus un simpātiju. Tādiem vīriešiem ir laba sirds, bet viņi ir arī cīnītāji. Viņi neuzsāk cīņu, bet arī nepabeidz to. Tas ir tāds personības tips, kurš jums ir vajadzīgs.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017